Jak przełamać tremę przed rozmową z Idolem? | Twój Bohater
Menu Zamknij

Jak przełamać tremę przed rozmową z Idolem?

Na początku jest euforia, że to w ogóle będzie możliwe. Potem dopada nas lekki stres a w głowie pojawiają się pytania – czy na pewno dobrze wypadnę? Nie dawajmy się wątpliwościom, wrażenia ze spotkania z Idolem są niezapomniane. Możemy jednak przygotować się tak, by poczuć się komfortowo i szybciej się przełamać lody? Oto kilka porad i odpowiedzi na niektóre Wasze wątpliwości. Jednak przede wszystkim pamiętajcie: IDOLE NIE GRYZĄ!

  • Czy mój Idol będzie przychylnie nastawiony? Jeśli umawiasz się z nim poprzez portal TwójBohater.pl. masz pewność, że czeka na kontakt z fanami i będzie chętnie odpowiadać na Twoje pytania. Nie zaczepiasz go na ulicy czy w innym prywatnym miejscu, gdzie może nie mieć czasu lub nastroju. Tutaj jest dla Ciebie i na pewno miło i ciekawie spędzicie ten wspólny czas.
  • Czy rozmowa nie utknie w martwym punkcie? Nie martw się, Bohater dobrze przygotuje się do rozmowy. Będzie wiedział z kim rozmawia, poprowadzi więc konwersację jeśli będziesz zbyt skrępowany żeby zacząć. Do tego między innymi służy formularz, w którym piszecie parę słów o sobie. O resztę Bohater dopyta, na pewno będziecie pod dobrą opieką.
  • O czym rozmawiać? Bohaterowie są otwarci na pytania i sami powtarzają, że „nie ma głupich pytań”. Jeśli jednak boicie się, że zabraknie tematów – poniżej kilka podpowiedzi w kwestiach bardziej ogólnych, pasujących do każdej dziedziny. W tematach dotyczących Waszej pasji na pewno wiecie o co pytać.
  • Jak się przygotować? Na pewno warto wcześniej sprawdzić sprzęt: komputer, mikrofon, głośniki tak, żeby uniknąć zbędnego stresu czy wszystko na pewno zadziała. Można przygotować sobie kilka pytań na kartce, zadbać o dobre oświetlenie i słuchawki, uprzątnąć otoczenie znajdujące się w zasięgu kamery, włożyć ulubiony ciuch lub zarobić make-up. To wszystko poprawi nam nastrój. Jednak żeby pewniej się poczuć można też zasiąść przed ekranem z małżonkiem lub inną bliską osobą.

Przejrzyjcie listę naszych Bohaterów i przekonajcie się kto budzi największe emocje: https://twojbohater.pl/bohaterowie/.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.