Dlaczego wideo rozmowa dobra na PREZENT? | Twój Bohater
Menu Zamknij

Dlaczego wideo rozmowa dobra na PREZENT?

Wiele osób myśląc o prezencie dla kogoś bliskiego czuje się bezradna. Trudno dziś znaleźć coś naprawdę oryginalnego, mile zaskoczyć i sprawić, że obdarowany poczuje się naprawdę wyjątkowo. Proponowana przez nas rozmowa z Idolem: gwiazdą sportu, artystą, czy innym celebrytą to absolutnie UNIKATOWA PROPOZYCJA. Pierwszy portal w Polsce, który daje tę możliwość spotkania OKO W OKO z gwiazdą.

Rozmowa to doskonały prezent przede wszystkim dlatego, że jest DOSKONALE SPERSONALIZOWANA. Znana postać kontaktuje się z konkretną osobą. Czy to nie wyróżnienie? Obecnie personalizowanie prezentów to także pewien popularny trend. Z pewnością więc osoba obdarowana w ten sposób będzie czuła się wyjątkowo.

Można też przypuszczać, wiemy to też z naszych dotychczasowych doświadczeń, że rozmowa z gwiazdą sportu, muzyki, czy filmu  wywołuje INTENSYWNE EMOCJE. Jest więc przy tym dużo radości a cała sytuacja, chwile spędzone na rozmowie za długo zapadają w pamięć. Także i autor tego oryginalnego pomysłu na prezent będzie odtąd kojarzony z tymi pięknymi przeżyciami.

Któż nie marzy o spotkaniu oko w oko z gwiazdą, kto nie chciałby pogawędzić o tym i owym ze znaną serialową aktorką, albo otrzymać kilka dobrych porad od znanego sportowca? Zamówienie rozmowy, a potem czas spędzony wspólnie są SPEŁNIENIEM MARZEŃ, zarówno tych dziecięcych, jak i całkiem dorosłych.

Plejada gwiazd, którą znajdziecie na naszym portalu to ludzie barwni, ciekawi, mający spore doświadczenie i otwarci. Chętnie zmotywują, podpowiedzą, jak radzić sobie z trudnościami, ZAINSPIRUJĄ DO DZIAŁANIA i podejmowania dalszych wysiłków. Ta rozmowa może wiele zmienić. Szczególnie w czasie kryzysu motywacji młodego zawodnika, czy osoby rozpoczynającej treningi. Po niej zaczniemy działać z nową siłą, pewni, że także i nam się uda.

Nie każdy człowiek miał w swoim życiu okazję by spotkać swojego Idola, ulubieńca, osobę ważną, o której się myśli marząc jedynie o możliwości osobistego kontaktu. Chcemy, by Wasze MARZENIA mogły się spełnić. Oferowana przez nas rozmowa z idolem to spokojny czas na bliższe poznanie, podzielenie się sprawami ważnymi, zapytanie o to, co Was interesuje. Będziecie mogli zapytać o wszystko. Nasi Bohaterowie to ludzie otwarci i bezpośredni.  Przez czas rozmowy będziecie ich mieli tylko dla siebie. Mamy dla Was coś jeszcze – wyjątkową pamiątkę z tego spotkania – NAGRANIE ROZMOWY, którym można będzie pochwalić się rodzinie i przyjaciołom, zamieścić na portalu społecznościowym i wspominać te wyjątkowe, pełne emocji chwile.

Przejrzyjcie listę naszych Bohaterów i przekonajcie się kto budzi największe emocje: https://twojbohater.pl/bohaterowie/.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.