Epickie prezenty dla młodzieży | Twój Bohater
Menu Zamknij

Epickie prezenty dla młodzieży

epickie prezenty dla młodzieży

Nadeszły takie czasy, że młodych ludzi cieszą nietuzinkowe prezenty – są w tym względzie dosyć wymagający i bardzo różni. Jedni sięgają po najnowsze trendy, inni po gadżety, a coraz więcej z nich chce, żeby ich rzeczy były maksymalnie spersonalizowane. Powoli rzeczy fizyczne wypierają też niekonwencjonalne i nienamacalne pomysły.

Nic dziwnego, że przed świętami ich najbliżsi mają nie lada zgryz. Jeśli nie chcecie się martwić czy Wasz wybór jest dobry mamy kilka podpowiedzi.

  • Mocne wrażenia

Dla tych, którzy lubią szukać swoich granic, odkrywać nowe. Tunele aerodynamiczne. Escape roomy. Wirtualna rzeczywistość.

  • Gadżety

Te duże i małe, oby trendy. Od planszówki „Kolejka” przez longboard, personalizowany łańcuszek Lilou, aż do słuchawek Beats by Dre czy aparatu Instax.

  • Warsztaty

Chcą być pro – szczególnie gdy chodzi o hobby. Stąd udziały w warsztatach ze znanymi Youtuberami, e-gamerami, blogerami, influencerami. makijażystkami. Zasysają wiedzę i przy okazji poznają swoich idoli, których znają z mediów społecznościowych i którzy nie są łatwo dostępni przy innych okazjach.

  • Meet and Greet

Czyli specjalny bilet na koncert, przed którym ich właściciele mają szansę poznać gwiazdę osobiście. Stoją w kolejce do wspólnego selfie i mają szansę króciuteńkiej rozmowy. Jeśli znasz idola swojego nastolatka warto rozważyć.

  • Wideo rozmowa z idolem

Odjechany, unikalny prezent. Emocje. Możliwość poznania idola i spędzenia z nim czasu. Pamiątka w postaci nagrania. Idealnie wpisuje się w wymagania dzisiejszej młodzieży.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.