FAQ | Twój Bohater | Najczęściej zadawane pytania
Menu Zamknij

FAQ

Czyli najczęściej zadawane pytania

Jeśli umawiasz się z nim poprzez portal TwójBohater.pl. masz pewność, że czeka na kontakt z fanami i będzie chętnie odpowiadać na Twoje pytania. Nie zaczepiasz go na ulicy czy w innym prywatnym miejscu, gdzie może nie mieć czasu lub nastroju. Tutaj jest dla Ciebie i na pewno miło i ciekawie spędzicie ten czas.

Nie martw się, Bohater będzie do rozmowy przygotowany. Będzie wiedział z kim rozmawia, poprowadzi rozmowę jeśli będziesz zbyt skrępowany żeby zacząć. Do tego między innymi służy formularz, w którym przed dokonaniem płatności piszecie parę słów o rozmówcy. O resztę Bohater dopyta, na pewno będziecie zaopiekowani.

 • Ogromną radość i satysfakcję – w końcu ile osób może się pochwalić, że rozmawiało ze swoim ulubieńcem czy kimś kto go inspiruje i fascynuje?
 • Może to być zastrzyk motywacji jeśli rozmowa jest ze specjalistą w danej dziedzinie.
 • To także porada od fachowca.
 • Szansę realnego kontaktu z idolem lub możliwość zadania własnego pytania, na które przy przypadkowym spotkaniu raczej nie ma sprzyjającej atmosfery.

Bohaterowie są otwarci na pytania i sami mówią, że „nie ma głupich pytań”. Jeśli jednak boicie się, że zabraknie tematów – poniżej kilka podpowiedzi w kwestiach bardziej ogólnych, pasujących do każdej dziedziny. W tematach dotyczących Waszej pasji na pewno jesteście ekspertami. 

Jeśli wciąż nie czujecie się pewnie – przejrzyjcie najświeższe wpisy idola na forach społecznościowych oraz skorzystajcie z wyszukiwarki. W ten sposób będziecie na bieżąco z jego aktywnościami. Może nawiążecie do nich w trakcie rozmowy?

 • Czy to co robisz od zawsze było Twoim marzeniem?
 • Czy jest jakieś wydarzenie, które miało decydujący wpływ na Twoją karierę / na Twoje życie?
 • Jak sobie radzisz kiedy spada motywacja i nie wszystko układa się jak powinno?
 • Co uważasz za swój największy sukces?
 • Czy jest coś czego żałujesz?
 • Czy przeszkadza Ci popularność? Jakie są cienie, jakie blaski?
 • Jakie pytania najczęściej zadają Ci fani?
 • Czy zaskoczyło Cię kiedyś jakieś pytanie /zachowanie fana?
 • Czy istnieje jakieś zabawne wydarzenie, które często wspominasz Ty, fani lub dziennikarze?
 • Jakie było Twoje dzieciństwo?
 • Czy masz ulubione filmy, książki, programy?
 • Co jadasz? Czy stosujesz jakąś specjalną dietę, czy się tym nie przejmujesz i żyjesz jak chcesz?
 • Czy zdarza Ci się mieć trochę wolnego czasu i co wtedy lubisz robić?
 • Jak wygląda Twój dzień?
 • Czy masz zwierzęta?
 • Co teraz jest Twoim celem?
 • Co mógłbyś poradzić komuś, kto chce podążać Twoją drogą?
 • Dlaczego spotykasz się z fanami na video rozmowy?
 • Czy Ty masz swojego idola, ulubieńca, kogoś kogo podziwiasz i obserwujesz?
 • Sprawdzić sprzęt przed rozmową, żeby mieć pewność, że zadziała w trakcie.
 • Można zapisać sobie pytania na kartce, żeby się zabezpieczyć w razie tremy.
 •  Zadbać o zaplecze – uprzątnąć otoczenie w zasięgu kamery, włączyć dobre oświetlenie, przygotować słuchawki.
 • Poprawić samopoczucie – włożyć ulubiony ciuch lub zrobić make-up.
 • Żeby pewniej się poczuć można zasiąść przed ekranem z małżonkiem, kolegą lub innym bliskim.

Do dyspozycji trzeba mieć dowolne urządzenie z kamerką i głośnikami (smartfon, tablet, laptop, komputer) oraz koniecznie dobrej jakości wi-fi.

Zalecane są słuchawki  – żeby użyć ich w przypadku pogłosu (choć zazwyczaj wystarczy przyciszyć głośność).

Najlepsze będzie odosobnione i dobrze oświetlone miejsce, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał i zagłuszał rozmowy.

Jakość połączenia internetowego można sprawdzić na stronie www.speedtest.net oraz porównać wyniki z wymaganiami technicznymi w stopce strony www.twojbohater.pl. Najważniejsze parametry to zalecana szybkość:
1500 Kbit/s (1,5Mbit/s) w kierunku odbierania
1500 Kbit/s (1,5Mbit/s) w kierunku wysyłania

Połączenie powinno być stabilne z małym czasem opóźnienia tzw. ping poniżej 200 ms.

W przypadku, kiedy rozmówca nie zgłosi się na rozmowę w przeciągu 15 minut od ustalonej daty i godziny, Bohater ma prawo opuścić wirtualny pokój konferencyjny z zachowaniem wynagrodzenia. Wtedy trzeba umówić rozmowę od nowa.

W przypadku zerwania połączenia z przyczyn technicznych niezależnych od obu stron, Bohater niezwłocznie podejmie trzykrotnie próbę ponownego nawiązania połączenia. W razie niepowodzenia trwającego 30 minut, zostanie ustalony nowy termin realizacji.

Na naszym portalu dostępne są następujące możliwości:

 1. Indywidualna wideo rozmowa z Bohaterem, z której całościowy zapis dostaje się później na pamiątkę w cenie usługi. Długość trwania ok. 10 minut.
 2. Życzenia od Bohatera, na treść których ma się bezpośredni wpływ – opisując jej zarys lub punkty konieczne przez niego do zawarcia. Długość trwania ok. 1 minuta.
 3. Webinar – organizowany w przypadku zebrania 10 i więcej pojedynczych chętnych na wspólną wideo rozmowę z Bohaterem. Długość trwania ok. 40 minut.

Kontakt z Bohaterem można zamówić dla każdego – dla siebie, dla dziecka, innej bliskiej osoby z rodziny czy dla przyjaciół.

Na specjalne okazje – jubileusz, wieczór panieński, imieniny, Mikołajki, dzień dziecka. Ale też bez okazji – żeby poznać osobiście swojego ulubieńca, dostać fachową poradę lub motywację do dalszego działania u źródła.

To kwestia bardzo indywidualna, zależna od grafiku danego Bohatera. Zdarza się, że w żądanym terminie ma zgrupowanie, wyprawę, premierę, trasę koncertową i wtedy może (choć nie musi) chcieć przenieść rozmowę na inny, bardziej dogodny termin. Zwykle jednak rozmowy realizowane są w nieodległych terminach.

Jeśli jednak ważny jest konkretny termin, który koliduje z wyżej wymienionymi wydarzeniami ze strony Bohatera – zawsze można sięgnąć po opcję nagrania życzeń i odtworzyć je w dowolnej potrzebnej chwili.

Na rozmowę indywidualną jest około 10 minut. Wystarczy, żeby zadać 10-12 pytań i otrzymać wyczerpujące odpowiedzi – jeśli się takich oczekuje i nie ma to być wyłącznie luźna rozmowa. Oczywiście Bohater nie zakończy w pół zdania ze względu na upłynięcie czasu tylko dokończy wątek. Jak rozmowa jest bardzo żywiołowa zdarza się, że trwa nieco dłużej, a jeśli tematy zostały wyczerpane – chwilę krócej.

Na webinarze Bohater rozmawia ze wszystkimi uczestnikami w granicach 40 minut i każdy zada 1-2 pytania.

Oczywiście można mieć przy sobie kogoś kto doda otuchy (mamę, koleżankę, przyjaciela, etc.)  i będzie obecny podczas rozmowy – przy tym samym urządzeniu. Osobę może być widać i może wchodzić w interakcje z Bohaterem.

Nagrywanie odbywa się automatycznie, a więc żeby porozmawiać z Bohaterem należy się na nie zgodzić. Jest to informacja sygnalizowana w regulaminie. Dlatego w razie rezygnacji w trakcie rozmowy Bohaterowi przysługuje pełne wynagrodzenie.

W przypadku niepełnoletnich decyzję podejmuje osobę sprawującą władzę rodzicielską lub opiekun prawny.

Zakończenie rozmowy następuje poprzez naciśnięcie czerwonego przycisku. Jeśli rozłączenie nastąpiło przypadkiem, łączymy się znowu i kontynuujemy rozmowę. Jeśli przycisk został naciśnięty na koniec rozmowy – wkrótce nagranie będzie dostępne do pobrania.

Dostęp do pokoju konferencyjnego dostaje się mailem po wniesieniu opłaty. Mail zawiera link do panelu użytkownika oraz hasło.

Sugerujemy wejść do pokoju konferencyjnego jeszcze przed właściwą rozmową (np. dzień wcześniej) i skorzystać z przycisku „Test sprzętu”, który pokaże czy wizja i fonia działają prawidłowo.

Ważne, żeby rozejrzeć się po tym środowisku i czuć się już komfortowo w trakcie rozmowy.

System jest bardzo intuicyjny i nie wymaga specjalnej obsługi.

Od umowy można odstąpić w ustawowym terminie 14 dni od jej zawarcia – bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Po ich upływie termin odstąpienia wygasa.

Formularz odstąpienia od umowy wysyłamy po ustaleniu detali, razem z umową. Zwrot należności za niezrealizowaną rozmowę następuje tą samą drogą co płatność za zamówienie.

Rozmowa z Bohaterem to wyjątkowe przeżycie i emocje. Nikogo nie zdziwi więc lekka trema lub podekscytowanie. Bohater jest przyjaźnie nastawiony – jest przecież umówiony i czeka na Was.

Najważniejsze jednak, żeby rozmowa przebiegała we wzajemnym poszanowaniu. Obie strony są zobowiązane do zachowania zasad kultury i dobrego wychowania, powstrzymania się od zachowań agresywnych, nieprzyzwoitych lub natrętnych.

W przeciwnym razie Bohater ma prawo zakończyć rozmowę  zachowując wynagrodzenie, a rozmówca traci prawo do otrzymania nagrania. W analogicznej sytuacji rozmówca ma prawo do reklamacji.

Otrzymany filmik otrzymuje się kilka dni po rozmowie, w formie pliku mp.4. Najczęściej wysyłany odbiorcy transferem internetowym lub pobierany przez odbiorcę ze wskazanego linku.

Nagrywanie filmików za pomocą swoich urządzeń jest sprzeczne z regulaminem portalu.

Nagrana rozmowa zostanie udostępniona wyłącznie rozmówcy Bohatera (po jego uprzedniej autoryzacji) – chyba, że strony postanowią inaczej (np. realizują postanowienia konkursowe, promocyjne, etc. i zgodzą się na wykorzystanie fragmentów rozmowy do celów reklamowych).

Oczywiście. Możemy przyciąć film i zrobić ok. 15 sekundowy skrót z najciekawszymi fragmentami. Wtedy łatwiej pochwalić się znajomym realizacją marzenia, a nawet umieszczać go na forach społecznościowych. 

Film można wykorzystywać tylko w celach prywatnych i w niezmienionej formie. Jest to usługa dodatkowo płatna, jej cena to zawsze jednorazowo 59 zł.

Tak, można udostępnić filmik – w niezmienionej postaci w celach prywatnych.

Można też dodatkowo zamówić 15 sekundowy skrót całego filmu, który łatwo ładuje się na portalach społecznościowych.

Podczas korzystania ze spersonalizowanych nagrań, rozmówca zobowiązany jest do powstrzymania się od działań naruszających prawa, wizerunek i dobre imię Bohatera. Ma on wtedy prawo do żądania natychmiastowego usunięcia treści oraz do podjęcia działań prawnych w tej kwestii.

Tak, wszystkie dane oraz nagrane materiały są chronione – przechowywane na autoryzowanym serwerze zabezpieczonym odpowiednimi certyfikatami.

Dostępy do wirtualnych pokoi konferencyjnych mają jedynie osoby biorące udział w danej rozmowie i otrzymujące indywidualne hasła do wejścia.

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.