Jak zamówić rozmowę z Idolem? | Twój Bohater
Menu Zamknij

Jak zamówić rozmowę z Idolem?

Spełnienie czyjegoś marzenia to nie jest zwykła usługa. To osobiste przeżycie i przygoda. Jak podkreślamy, wymaga trochę więcej zaangażowania od klientów a od nas, założycieli – uwagi i delikatności. Dlatego proces jest nieco inny i odrobinę dłuższy niż zakupy w typowym sklepie internetowym.

Opisujemy go poniżej. Przekonacie się jednak, że nie ma się czym niepokoić. To jedynie trzy kroki z Waszej strony, dwa działania do wykonania na stronie internetowej. Pomiędzy nimi musimy złapać mailowy lub telefoniczny kontakt, żeby doprecyzować datę spotkania. A potem już wirtualna przestrzeń do rozmowy z Idolem staje przed Wami otworem.

  • Na początek wybieracie Bohatera, po czym wchodzicie w formularz „Zapytanie o termin”. Zaznaczacie rodzaj kontaktu jaki Was interesuje: rozmowa / życzenia i wysyłacie do nas.
  • Odpisujemy z ceną, a jak warunki Wam pasują wysyłamy login do płatności. Po drodze pojawi się formularz, którego wypełnienie sprawi, że Bohater będzie trochę wiedział o rozmowcy.
  • Po dopełnieniu formalności dostajecie link wraz z hasłami do wirtualnego pokoju konferencyjnego. Możecie wejść do niego od razu, żeby zrobić test jeszcze przed rozmową.

Dokładamy wszelkich starań, żeby wizyta na portalu była satysfakcjonująca i pełna emocji. Na stronie zamieściliśmy kilka cytatów z wpisów osób oceniających nasza pracę, kilka realizacji pokazujących wrażenia towarzyszące takiej przygodzie. Mamy nadzieję, że jeśli spróbujecie i Wy dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów.

Życzymy wspaniałych emocji! – zespół TwójBohater.pl

Przejrzyjcie listę naszych Bohaterów i przekonajcie się kto budzi Wasze największe zainteresowanie: https://twojbohater.pl/bohaterowie/.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.