Jak zamówić rozmowę z Idolem? | Twój Bohater
Menu Zamknij

Jak zamówić rozmowę z Idolem?

Spełnienie czyjegoś marzenia to nie jest zwykła usługa. To osobiste przeżycie i przygoda. Jak podkreślamy, wymaga trochę więcej zaangażowania od klientów a od nas, założycieli – uwagi i delikatności. Dlatego proces jest nieco inny i odrobinę dłuższy niż zakupy w typowym sklepie internetowym.

Opisujemy go poniżej. Przekonacie się jednak, że nie ma się czym niepokoić. To jedynie dwa kroki z Waszej strony, dwa działania do wykonania na stronie internetowej. Pomiędzy nimi musimy złapać mailowy lub telefoniczny kontakt, żeby doprecyzować datę spotkania. A potem już wirtualna przestrzeń do rozmowy z Idolem staje przed Wami otworem.

  • Na początek wybierzcie Bohatera oraz rodzaj kontaktu jaki Was interesuje: rozmowa, życzenia, webinar. Następnie wyślijcie „zapytanie o termin”.
  • Skonsultujemy zaproponowaną datę z Bohaterem i odpiszemy/oddzwonimy, żeby jeszcze raz potwierdzić ją  z Wami. To również czas na wszelkie niestandardowe prośby np. przycięcie filmu do 15 sek. wersji z najciekawszymi fragmentami, przedłużenie czasu rozmowy, etc..
  • Następnie wyślemy Wam informację z danymi zlecenia do płatności. Przed przejściem do T-Pay prosimy Was jeszcze o podanie kilku informacji o Was, które przydadzą się Bohaterowi w trakcie rozmowy.
  • Po opłaceniu rozmowy dostaniecie link wraz z hasłami do wirtualnego pokoju konferencyjnego. Możecie wejść do niego od razu, żeby przetestować sprzęt jeszcze przed rozmową.

Dokładamy wszelkich starań, żeby wizyta na portalu była satysfakcjonująca i pełna emocji. Na stronie zamieściliśmy kilka cytatów z wpisów osób oceniających nasza pracę. Mamy nadzieję, że po realizacji tej przygody i Wy dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów.

Życzymy wspaniałych emocji! – zespół TwójBohater.pl

Przejrzyjcie listę naszych Bohaterów i przekonajcie się kto budzi największe emocje: https://twojbohater.pl/bohaterowie/.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.