Czarodziejka twarzy - co mówią o niej Gwiazdy? | Twój Bohater
Menu Zamknij

Czarodziejka twarzy – co mówią o niej Gwiazdy?

MAGDALENA PIECZONKA – bo o niej mowa, to jedna z najbardziej znanych i rozchwytywanych obecnie makijażystek.

W odnowionym i profesjonalnie wyposażonym studio na Powiślu przyjęła mnie bardzo ciepło. Nawał pracy to jej codzienność, mimo to nasze spotkanie nie było pospieszne.  Za to serdeczne i inspirujące.

Magda chętnie dzieli się swoją wiedzą, dużo opowiada. Korzystajcie z tego i u nas – w indywidualnej rozmowie!

A oto co mówią o niej Gwiazdy, z którymi współpracuje…

Paulina Sykut:

„Musisz wiedzieć, że masz wyjątkowy dar! W Twoje ręce oddaję się ze spokojem i radością. Lubię ten moment gdy otwieram oczy i patrzę w lustro, myślę… wow! Jest pięknie! Dziękuję Ci za to?” .

Natalia Siwiec:

„Bardzo dobry człowiek, od którego można czerpać niesamowita energię. Przepiękna kobieta z magicznym spojrzeniem dziecka, które zawsze powala mnie na łopatki. Pracowita, bardzo zdolna, pokorna, ale nie nudna. Szczera do bólu i prawdziwa we wszystkim. Jest jedną z tych osób, z którymi nie można przestać rozmawiać… Marzycielka, która ma odwagę wdrażać w życie każdy pomysł. Wie jak wydobyć z kobiety to co najpiękniejsze. Potrafi tak jak nikt podkreślić urodę. Ma niesamowite wyczucie smaku.”

Natalia Szroeder:

„Magda czegokolwiek, a właściwie kogokolwiek, się nie dotknie – zamienia w piękne. Ma złote ręce. Makijażem wydobywa naturalne piękno i atuty, a wszelkie niedoskonałości sprytnie maskuje. Poza tym jest przecudowną, tryskająca pozytywną energią osobą. Praca z Magdą to ogromna przyjemność!”

Marcelina Zawadzka:

„Magda jest wyjątkowo zdolną osobą i z ogromnym sercem. Gdy brała mnie pod swoje skrzydła w programie Taniec z Gwiazdami zawsze czułam się najlepiej dopieszczona i zadbana. Pomaga mi w poczuciu się pewniej i w podkreśleniu swojej urody. Zawsze wyrozumiała i ludzka!!!!”

Maffashion:

„Najpierw, gdy na nią się patrzy, myślisz – piękna, chciałoby się tak wyglądać. Potem okazuje się, że oprócz urody i bycia specjalistką w dziedzinie makijażu… ma w osobowości jeszcze „to coś”. Charyzma, osobowość, sposób bycia, który przyciąga do siebie innych. To nie samo bycie miłym,  fajnym. Czuć, że to fajna osoba z pasją, myślę, że to także ma wpływ na sukces i popularność tego, co robi.”

Maja Sablewska:

Jest jedna rzecz, która określa wyjątkowość Pieczonki – pasja, szalona pasja. Prawdziwa i wyjątkowa. Kocham pracę z Magdą na planie moich programów i poza nimi.  To kobieta sukcesu przez duże „S”.”

Ania Ibisz:

” Piękna i utalentowana. Ma w sobie ciepło i dobra energię. Siedzenie u niej na fotelu, kiedy szykuje mnie na wielkie wyjście jest często najprzyjemniejsza częścią wieczoru….”

Zapraszamy na internetową rozmowę OKO WOKO – u nas na portalu TwójBohater.pl. To idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy mają mnóstwo pytań, podziwiają Magdę Pieczonkę i są jej fanami. To także świetny pomysł na unikalny prezent dla bliskich – dziecka czy przyjaciół, którzy uwielbiają naszą Czarodziejkę Twarzy, emocje i interesują się makijażem.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.