TWÓJ BOHATER - przemyślana przygoda | Twój Bohater
Menu Zamknij

TWÓJ BOHATER – przemyślana przygoda

Spełnienie czyjegoś marzenia to nie jest zwykła usługa. Rozmowa na żywo z idolem, mentorem, ulubieńcem, czy kimś kto nas inspiruje to duże przeżycie i prawdziwa przygoda. Towarzyszy temu wiele emocji. Mamy więc dla Was propozycję unikalną i innowacyjną. Jedyną taką w skali całej Polski.

Dlatego właśnie nasz portal nie da się porównać z klasyczną stroną internetową, ani internetowym sklepem. Wymaga trochę więcej uwagi i zaangażowania zarówno od Was, naszych klientów, jak i od nas – założycieli. Do tego nuta delikatności i uważność na Wasze potrzeby. W zamian czeka nas wszystkich ogromna frajda!

Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby z uwagą i staramy się – w ramach dostępnych opcji – zaproponować rozwiązanie uszyte absolutnie na miarę. Tworzymy okazję do jedynego w swoim rodzaju doświadczenia, które zostanie spersonalizowane, dostosowane do Was na każdym etapie tej wspólnej przygody.

Dlatego też, zanim przejdziemy do realizacji, chcemy dokładnie poznać Wasze potrzeby. Następny krok to rozmowa z Bohaterem i podzielenie się z nim Waszymi potrzebami i pomysłem na rozmowę. I tak ustalamy i przekazujemy Wam, co może się wydarzyć i podajemy cenę takiego rozwiązania. Obejmuje ona nie tylko Waszą rozmowę z Bohaterem, ale także pełne nagranie z tego spotkania, które stanowić będzie przedłużenie tej przygody i ważną pamiątkę na całe życie. Czasem możemy zaproponować także atrakcyjne bonusy lub zamówienia specjalne. Rozumiecie więc, że bezpośredni kontakt jest drogą do sukcesu i pełnej satysfakcji.

Was z kolei zachęcamy do podania kilku możliwych terminów, żeby łatwiej było zgrać rozmowę z kalendarzem Bohaterów, którzy mają ogrom innych obowiązków. Prosimy o podanie kilku informacji o rozmówcy, żeby Bohater mógł przejąć inicjatywę i zapewnić że rozmowa będzie toczyła się gładko – gdyby zestresowany Fan nie był w stanie sam przełamać pierwszych lodów. I wreszcie prosimy Was o dokonanie płatności, która nie wynika z cennika, którego nie ma fizycznie na stronie. Mamy ustalone stawki, ale ponieważ  często wykraczamy poza standard, nie sprzedajemy towarów dosłownie tylko czas z Idolami – nie czulibyśmy się swobodnie z podaniem kwot przy nazwiskach.

Możemy Was zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, żebyście byli zadowoleni i żeby to doświadczenie na długo zapadło w pamięć, wzmocniło Waszą motywację do osiągania zamierzonych celów, a przede wszystkim dało wiele radości. Ceny rozmów zaczynają się już od 199 zł – zapytajcie o swojego Bohatera i możliwości czasowe. Pośród dostępnych opcji jest także dedykowane nagranie na pamiątkę od Idola oraz dla mniej odważnych – już wkrótce – webinar z Gwiazdą.

Na każdym etapie czekamy na Wasze pytania i opinie, jesteśmy dla Was i chcemy rozwijać się zgodnie z Waszymi potrzebami. Zachęcamy do kontaktu i sięgania w życiu po swoje marzenia, niezależnie od tego czego dotyczą.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.