Nowa odsłona, nowe możliwości | Twój Bohater
Menu Zamknij

Nowa odsłona, nowe możliwości

Nadszedł długo wyczekiwany przez nas moment – NOWA STRONA INTERNETOWA już jest! Wraz z nią pojawia się wiele nowych możliwość i… emocji.

Postawiliśmy tym razem na energię, której mnóstwo bije od naszych Bohaterów. Nareszcie możemy to pokazać. Strona żyje – dużo na niej materiałów wideo, na których możecie zobaczyć swoich idoli. Poczujecie przedsmak spotkania oko w oko z ważnymi dla Was osobami. Poczujecie ideę naszego portalu: chcemy realizować marzenie bycia bliżej idola niż kiedykolwiek – OKO W OKO.

Na początek witają Was SŁAWY POLSKIEGO SPORTU: Paweł Zagumny, Joanna Jędrzejczyk, Adam Kszczot i Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Dalej spotkacie ulubione gwiazdy: ARTYSTÓW, OSOBOWOŚCI i IDOLI DZIECI. To blisko 60 osób i do grudnia, co tydzień, dołączy do tej wyjątkowej kolekcji postaci, kolejna osoba!

Na nowej stronie zobaczycie przykładowe FRAGMENTY ROZMÓW, które już się odbyły. Będziecie też mogli obejrzeć krótkie WIADOMOŚCI WIDEO OD BOHATERÓW, nagrane specjalnie dla Was, w których podpowiedzą Wam, czego będziecie mogli się dowiedzieć podczas kontaktu na portalu TwójBohater.pl.

Możecie zamówić indywidualną rozmowę wideo, która zapewnia Wam indywidualny kontakt z idolem i możliwość zadania mu pytań. Takie spotkanie jest nagrywane a plik.mp4 dostajecie potem na wieczną pamiątkę, którą możecie dzielić się z bliskimi w zaciszu domowym, bądź upowszechniać znajomym na portalach społecznościowych. Tego w Polsce jeszcze nie było!

Możecie też zamówić życzenia od idola – dla siebie lub dla jako prezent dla osoby bliskiej. To jedyne tak spersonalizowane życzenia w Polsce – macie całkowity  wpływ na treść tych życzeń. Gwiazda korzysta z Waszych wskazówek i dopasowuje je do indywidualnych wymagań tak, by były to za każdym razem jedyne i unikalne życzenia.

Niedługo rusza nowość – webinary z Bohaterami. To opcja dla tych, którzy nie potrzebują pamiątki, za to wolą dłużej przebywać ze swoją gwiazdą. Spotkanie nie jest na razie nagrywane.  To propozycja także dla tych, którzy lepiej czują się w grupie i nie mają potrzeby zadania dużej ilości własnych pytań. Webinar trwa dłużej niż indywidualne spotkanie, każdy może zadać 1-2 pytania – oczywiście nie obowiązkowo. Więc może się zdarzyć, że ktoś w grupie zada pytanie, które nikomu innemu nie przyszło do głowy. Nad przebiegiem webinaru czuwa moderator.

Uruchomiliśmy także bloga, wkrótce ruszamy z newsletterem. Istnieje też fanpage i konto Instagramowe, na którym poruszamy bieżące tematy dotyczące naszych Bohaterów, udostępniamy  relacje na żywo oraz informujemy o nowych, dołączających do nas, idolach.

Czekają na Was pokłady emocji, motywacje, energia oraz swobodne rozmowy w super atmosferze. SIĘGNIJCIE PO MARZENIA – swoje lub bliskich. Nie obawiajci się – IDOLE NIE GRYZĄ!

Obserwujcie nas – planujemy rozwijać się z taką samą energią jaka bije od naszej nowej strony.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.