Co zrobić, żeby Idol nas zapamiętał? | Twój Bohater
Menu Zamknij

Co zrobić, żeby Idol nas zapamiętał?

Co zrobic zeby Idol nas zapamietal?

Kontakt z Idolem na portalu TwójBohater.pl to nie tylko gwarancja super przeżycia i pamiątki na całe życie. To przede wszystkim możliwość osobistego zadania własnych pytań. I duża szansa, że on – nasz Idol – również uzna rozmowę za ciekawą i nas zapamięta. Wiele osób – tych zagorzałych Fanów –  właśnie o tym marzy.

Chcecie wiedzieć jak można spróbować to osiągnąć? Oto kilka pomysłów.

1. Opowiedz jaki wpływ miał on i jego dokonania na Ciebie

Wiele osób ma jakąś historię związaną z idolem – warto mu ją w skrócie opowiedzieć. Może w jakiś sposób zmienił wasze życie, czegoś nauczył, do czegoś zmotywował? Być może odważyliście spełniać marzenia i teraz częściej się uśmiechacie – otwarcie mu o tym opowiedzcie i podziękujcie za to. Z pewnością będzie mu bardzo miło i poczuje, że jego praca ma sens. Czasem nawet zdarza się, że osoby publiczne cytują niektóre  wypowiedzi swoich fanów, co potwierdza, że te spotkania są dla nich ważne.

2. Podziękuj za występ/publikację/etc. i przeżycia/nauki jakich dostarczyły

Podczas spotkań z Idolami można przekazywać sobie nawzajem dużo pozytywnej energii. Jednym ze sposobów jest okazanie wdzięczności. Możemy podziękować za dokonania, mówiąc, jak wiele dla nas znaczą i jak nas zmieniły. Czasem jest to konkretne wydarzenie jak wygrana walka w przypadku zawodnika, a czasem nieoczekiwane wydarzenie, np. przypadkowa akcja ratunkowa w górach. Wszystkie te sytuacje, które utwierdzają nas w przekonaniu, że nasz idol jest osobą godną naśladowania i obserwowania.

3. Pokaż prawdziwe zainteresowanie jego osobą

Czasami idole mówią bardzo ciekawe rzeczy, kiedy wyjdzie się trochę poza ramy sztampowej, powierzchownej rozmowy. Jeśli do tej pory nie przyszło Ci to na myśl – warto obserwować jego poczynania w mediach społecznościowych, żeby być na bieżąco. Jeśli zobaczysz, że pracował ostatnio nad nowymi projektami, może uchyli Ci rąbka tajemnicy? Jeśli kupił psa – zapytaj czy psoci. Pokaż, że się nim interesujesz i chcesz wiedzieć, co u niego słychać poza godzinami pracy.

4. Zadaj pytania, które od zawsze Cię nurtują

A może ciekawią Cię pewne rzeczy, na które nigdzie nie było odpowiedzi? Lub byłyby krępujące do poruszenia na forum? Indywidualna rozmowa z Idolem, na osobności jest najlepszą sposobnością do tego, żeby zadać nurtujące nas pytanie.  Nigdzie indziej nie znajdziesz wiarygodniejszego źródła. Nie ma co się bać, że pytanie będzie nie na miejscu, bo Bohaterowie są naprawdę bardzo wyrozumiali i niezwykle otwarci a jeśli nie będą chcieli zdradzić jakichś szczegółów ze swojego życia, zwyczajnie na nie odpowiedzą.

5. Pobaw się w dziennikarza

Przyłóż się trochę do tej rozmowy. Poza okrzykiem „Uwielbiam Pana!” (który zresztą jest bardzo potrzebny i miły!) miej coś do powiedzenia. Okażesz w ten sposób szacunek Idolowi, a przy okazji będziesz się czuć swobodniej, mając w zanadrzu pytania które możesz (ale nie musisz) zadać. Spróbuj uniknąć pytań, które zostały zadane już wiele razy. A jeśli mimo wszystko na nie się zdecydujesz – spróbuj im nadać jakąś nietypową lub żartobliwą formę. Możesz wybrać sobie jakiś element (Czy ta piękna suknia na przedwczorajszej premierze to był pierwszy i jedyny wybór?) i zaskoczyć gwiazdę tym jak detalicznie śledzisz jej poczynania.

6. Wyluzuj

Przede wszystkim bądź sobą i nie zastanawiaj się za bardzo jak masz się zachować, nie próbuj wyreżyserować całej rozmowy i nie ucz się pytań na pamięć. Bądź taktowny, resztę pozostaw instynktowi i rozwojowi sytuacji. Można żartować, śmiać się i być spontanicznym, prawdziwym. Dzięki temu rozmowa będzie przyjemnością dla obu stron a Idol będzie widział przed sobą fana, który nie udaje. Dzięki temu sam chętniej się otworzy. Powodzenia!

Przejrzyj listę naszych Bohaterów i przekonaj się z kim chciałbyś porozmawiać: https://twojbohater.pl/bohaterowie/.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.