Kim są najczęściej nasi Idole? | Twój Bohater
Menu Zamknij

Kim są najczęściej nasi Idole?

Każdy ma kogoś, kto go inspiruje i kto go motywuje. Idola, guru, czy po prostu ulubieńca.

W pierwszych latach naszego życia, bezdyskusyjnymi wzorami do naśladowania i mentorami są dla nas rodzice. Po nich przychodzi czas na nauczycieli, trenerów, w przypadku młodych sportowców.  Poszukując autorytetów często sięgamy po postaci znane z mediów: sportowców, artystów, twórców. Z pewnością są to osoby, którym udało się osiągnąć coś wartościowego. Często opowiadając o swoim życiu mówią o ciężkiej pracy, którą wykonali, trudnościach, które dzięki swojej determinacji pokonali. To wzmacnia nas do własnej życiowej walki, do rozwoju, podejmowania wyzwań.

Na podstronie prezentującej sylwetki naszych gwiazd znajdziecie wielu takich inspirujących ludzi. Reprezentują oni różne dziedziny.

Jedną z dziedzin, o których najczęściej mówimy jest sport. Najpopularniejsze dyscypliny w Polsce to piłka nożna, siatkówka, lekkoatletyka, coraz częściej mieszane sztuki walki – MMA.

Nic dziwnego, wszak stoją za nim wspaniałe wartości – zasada fair play, determinacja, motywacja, walka z własnymi słabościami, wysiłek, dyscyplina. Podziwiamy te cechy, możemy kształtować je u siebie także obserwując idoli. Czy nie byłoby idealnym dopełnieniem móc porozmawiać z mistrzem i dostać od niego zastrzyk pozytywnej energii?

Na portalu znajdziecie wielu wspaniałych Bohaterów świata sportu. Są to min. były selekcjoner i działacz Jerzy Engel, piłkarz ekstraklasy grający obecnie w klubie australijskim Radosław Majewski, trener bramkarzy i współprowadzący program Turbo Kozak w Canal+ Grzegorz „Gabor” Jędrzejewski.

Wielu z nas ma duszę wrażliwą na piękno, sztukę, kulturę. Fascynują nas zarówno dzieła, jak i ich twórcy. Artyści. Jak oni to robią, skąd czerpią energię, pomysły, jak pracują nad umiejętnościami, ciałem, głosem? Te pytania towarzyszą nam podczas słuchania muzyki, czy wizyty w kinie.

Spotkacie wielu znanych artystów min. Agnieszkę Wielkgosz, aktorkę podziwianą w wielu popularnych serialach, Dorotę Deląg, równie znaną i lubianą aktorkę, czy choćby Grzegorza Wilka – wokalistę, kompozytora, aktora i autora tekstów. Nasi bohaterowie to także występująca w „Klanie” Anna Powierza, w „Pierwszej Miłości”, Marek Włodarczyk ze „Sprawiedliwych”, Jarosław Jakimowicz. Aktorka musicalowa Barbara Meltzer, tancerz  Żora Korolyov czy malująca piaskiem laureatka Mam Talent Tetiana Galitsyna.

Na naszym portalu czekają na Was także ważne osobowości świata mody i nowych technologii: influencerzy, modelki, postacie ze srebrnego ekranu. To nowi bohaterowie naszych czasów, którym udało się zaistnieć i wybić w trudnym środowisku nowych mediów, którzy pokonali niejedną przeszkodę w drodze do swojego sukcesu. 

Spotkacie tu więc między innymi najpopularniejszą blogerkę plus size Ewę Zakrzewską, słynną makijażystkę gwiazd Magdę Pieczonkę, dziennikarza – Jarosława Kreta, podróżniczkę Małgorzatę Wojtaczkę.

Na stronie twojbohater.pl czekają także na spotkanie idole naszych dzieci, a pośród nich ten największy – Święty Mikołaj. Poza tym te znajdziecie tu te postaci, które być może są nieoczywiste dla dorosłych a przecież tak atrakcyjne dla dzieci:  policjantka, strażak, iluzjonistka.

Jeśli zabrakło Wam jakiejś dziedziny – koniecznie dajcie znać! Nie tylko bowiem organizujemy spotkania z Bohaterami znajdującymi się na stronie, ale coraz częściej ze znanymi ludźmi spoza niej. Zdarza się, że to właśnie na Waszą prośbę podejmujemy rozmowy z gwiazdą, która na koniec dołącza do naszego zacnego grona.

Przejrzyj listę naszych Bohaterów i przekonaj się kto budzi Twoje największe emocje: https://twojbohater.pl/bohaterowie/.

Nie widzisz wśród Bohaterów swojego Idola? Artysty? Sportowca? Osobowości? Napisz, zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować!

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.