Dorota Deląg apeluje - pomóż dzieciom spełniając swoje marzenia! | Twój Bohater
Menu Zamknij

Dorota Deląg apeluje – pomóż dzieciom spełniając swoje marzenia!

Znana aktorka Dorota Deląg stała się czynną ambasadorką pomocy ciężko choremu rodzeństwu – 9 letniej Weronice i 13 letniemu Bartkowi, cierpiącym na rdzeniowy zanik mięśni, prowadzący do nieuchronnej śmierci. Samotnie wychowująca ich mama i wyjątkowy pech sprawiły, że nie są objęci żadnym programem refundacyjnym. A czas biegnie nieubłaganie, dzieci słabną z dnia na dzień…

Na leczenie potrzebna jest ogromna kwota 4 mln zł , ale dzięki staraniom Się Pomaga, Fundacji Lepszy Los oraz grupy Przybij Piątkę zebrano już… blisko połowę sumy. Lek Nusinersen, który dzięki tym środkom można by podać dzieciom hamuje postępowanie choroby. Był już z sukcesem stosowany u dzieci z tym schorzeniem, lekarze z CZD deklarują chęć przeprowadzenia leczenia. Tylko zabezpieczenie kwoty potrzebnej do podania rocznej dawki leku pozwoli im przeżyć.

Teraz można nie tylko pomóc tym dzieciakom, ale przy okazji sięgnąć po marzenie – swoje lub kogoś bliskiego. Pani Dorota Deląg wpadła na pomysł jak pomóc grupie Przybij Piątkę! zgromadzić środki dla rodzeństwa.

Niedawno nawiązała współpracę z naszym portalem, który – jak uznała – mógłby być katalizatorem do wyzwolenia fajnych emocji przy okazji pomocy Weronice i Bartkowi, a co za tym idzie spowodować jakże potrzebny tej dwójce efekt skali i osiągniecie celu.

Nasz portal spełnia marzenia kontaktu z idolami, umożliwia przeprowadzenie internetowej rozmowy na żywo z wybraną gwiazdą, a później otrzymanie zapisu video tego spotkania na pamiątkę, który można udostępnić znajomym.

Wystarczy wejść na stronę Twój Bohater i wypełnić formularz, aby spełnić marzenia swoje, dziecka, partnera, rodzica. To absolutnie unikalny, nowy typ prezentu. Zaskoczenie, które tylko tutaj jest możliwe. No bo gdzie indziej dostaniemy czas na indywidualną i nieskrępowaną rozmowę z naszą gwiazdą oko w oko?

Do akcji Pani Dorota namówiła takie gwiazdy ekranu jak Zuzę Grabowską, Darię Widawską, Pawła Deląga i Pawła Domagałę. A to tylko początek! Mamy nadzieję, że dzięki inwencji tych którzy chcą pomóc Weronice i Bartkowi lista artystów będzie się rozrastać. Jeśli będą mieli życzenie porozmawiać z kimś, kto jeszcze nie gości na portalu – zrobimy wszystko, żeby taką rozmowę umożliwić.

Dodatkowo Bohaterowie, którzy już wcześniej znaleźli się na portalu, często deklarują chęć wzięcia udziału w akcji. Są wśród nich artyści, sportowcy, osobowości telewizyjne czy postaci cenione przez dzieci.

Akcja jest czasowa, więc warto się pospieszyć. Wraz z zebraniem całej kwoty artyści znajdujący się na stronie w dedykowanej zakładce „Przybij Piątkę” nie będą dłużej dostępni. Dodatkowo, artyści nie dysponują nieograniczoną ilością czasu, choć postarają się być dostępni na jak największą liczbę rozmów z fanami / darczyńcami. Koszt rozmowy wynosi 400 zł. Dodatkowo, wkrótce po spotkaniu dostaje się w pakiecie nagranie rozmowy na pamiątkę. Istnieje jeszcze możliwość zamówienia krótkiego dedykowanego nagrania/pozdrowień od wybranej gwiazdy za 50 zł (w miarę dostępności gwiazd).

Cały zysk z przeprowadzonych rozmów przeznaczany jest na leczenie Weroniki i Bartka.

OTWÓRZCIE SERCA I SPEŁNIAJCIE MARZENIA – POTRZEBUJĄCYCH DZIECIAKÓW I SWOJE WŁASNE.

 -> Więcej o Weronice i Bartku możecie przeczytać tutaj:

https://www.facebook.com/search/top/?q=przybij%20pi%C4%85tk%C4%99!

-> A tutaj materiał VIDEO z wizyty Doroty Deląg w Pytanie na Śniadanie Extra:

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/37764335/pns-extra-trudne-rozmowy-dorota-delag-przybij-piatke

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.