Hanna Żudziewicz | Twój Bohater
Menu Zamknij

Hanna Żudziewicz

Tancerka posiadająca najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Mistrzyni Europy i vice Mistrzyni Świata w kategorii „show dance”.

Studiowała w Wyższej Szkole Trenerów Sportu. W wieku 6 lat zaczęła treningi tańca towarzyskiego. Zajęła m.in. 1. miejsce na turnieju tańca Singapore Millennium 2008 oraz 2. miejsce na Mistrzostwach Polski w Tańcach Standardowych w 2009.

Jej partnerem tanecznym jest Jacek Jeschke, z którym wygrała m.in. prestiżowy turniej Blackpool Dance Festival 2011 i Mistrzostwa Świata w Tańcach Standardowych 2011.

W 2014 zadebiutowała jako trenerka tańca w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami emitowanym w telewizji Polsat. Jej partnerami w konkursie byli: aktorzy Mateusz Banasiuk, Robert Wabich, Robert Koszucki, pięściarze Marcin Najman i Izuagbe Ugonoh oraz kabareciarz Adam Małczyk. W parze z Wabichem wygrała finał VI sezonu programu.

Również w 2014 gościnnie wystąpiła w serialu Pierwsza miłość, emitowanym w Polsacie.

W parze z Jackiem Jeschke uczestniczyła w 2018 w pierwszej edycji programu World of Dance Polska. Dzięki wspaniałym występom dotarli do półfinałów.

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.