Marcin Cejrowski | Twój Bohater
Menu Zamknij

Marcin Cejrowski

Dziennikarz, prezenter, wydawca, producent. Redaktor naczelny „Plejada.pl”.

Studiował dziennikarstwo w Polsce i zagranicą. Po stażu w Konsulacie RP w Nowym Jorku planował karierę w dyplomacji.

Do telewizji trafił przypadkiem. W 2003 wygrał lokalne przesłuchania na prezentera telewizyjnego. Wkrótce dostał propozycję pracy w Telewizji Polskiej, gdzie poznał wielu wybitnych nauczycieli gatunku. Razem z TV Polonia jeździł po świecie, prowadził festiwale polonijne, reżyserował filmy dokumentalne i był częstym gospodarzem oprawy dnia.

W 2007 zrezygnował z tzw. pracy na ekranie. Zajął się realizacją weekendowych cyklów reporterskich emitowanych w programie „Dzień dobry TVN”.

W 2010 zaczął pracę w telewizji Polsat, a programy „Się Kręci”, „Się Kręci na żywo”, „Studio Weekend” czy „Polsat by Night” to tylko wybrane, które miał okazję współtworzyć.

Był redaktorem rubryki celebryckiej w „Gali”, później został zastępcą redaktor naczelnej tego magazynu i redaktorem naczelnym „Gala.pl”.

Obecnie jest redaktorem naczelnym serwisu celebryckiego „Plejada.pl”. Prowadzi wywiady z ze znanymi i lubianymi ludźmi rozrywki, sztuki i sportu – emitowane w serwisach Plejada.pl i Onet.pl oraz w Zoom TV. Miał okazję rozmawiać z największymi gwiazdami na świecie, takim jak Rachel Weisz czy Keanu Reeves.

Jest ambasadorem Fundacji Wiewiórki Julii, której misją jest stworzenie parku mobilnych jednostek stomatologicznych – dentobusów i ochrona dzieci przed próchnicą. Środki pochodzące ze współpracy z naszym portalem Marcin Cejrowski zdecydował się przeznaczać właśnie na tę Fundację.

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.