Justyna Marciniak | Twój Bohater
Menu Zamknij

Justyna Marciniak

Aktualna sześciokrotna Mistrzyni Świata, dziesięciokrotna Mistrzyni Europy i multimedalistka Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym. Zdobywczyni Pucharów Europy i Świata. Od 6 lat najlepsza zawodniczka karate w Polsce i na świecie. Sportowiec z 20-letnim praktycznym doświadczeniem.

Na co dzień trenerka personalna, instruktorka fitness i karate tradycyjnego. Trenerka Kadry Narodowej Juniorów w Karate Tradycyjnym. Ekspertka w dziedzinie zdrowego odżywiania i utraty nadprogramowych kilogramów – autorka tekstów tekstów pro zdrowotnych i treningowych do ogólnopolskich magazynów branżowych.  Autorka bloga „Just be fit” (www.justynamarciniak.pl.). Propagatorka i liderka w aspektach aktywności fizycznej. Ambasadorka akcji społecznych i uczestniczka kampanii reklamowych. Aktualnie Wice Prezes Fundacji promującej sport i zdrowy tryb życia wśród dzieci i młodzieży „Zmieniamy Życie”.

Autorka jedynej w Polsce książki dla dzieci, rodziców i trenerów o karate, pod nazwą ”Karate, nie tylko dla dzieci”. ”Najlepszy i Najpopularniejszy Sportowiec woj. lubelskiego w roku 2016”.

 

fot.  Edyta Girgiel

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.