Kiedy i na kiedy zamówić video rozmowę z Mikołajem? | Twój Bohater
Menu Zamknij

Kiedy i na kiedy zamówić video rozmowę z Mikołajem?

Video rozmowa ze Świętym Mikołajem to niewątpliwie jeden z najbardziej oryginalnych prezentów jaki można podarować dziecku w okresie świątecznym. Któż, mając kilka lat, nie marzył o takim spotkaniu, o indywidualnej rozmowie, możliwości zadania pytań i bycia blisko tej ważnej postaci. Dlatego zanim ruszą pełną parą przygotowania do Świąt, warto zacząć planować to ważne wydarzenie i zrealizować je w odpowiednim, dobrze wybranym momencie, zamawiając rozmowę przez stronę www.twojbohater.pl

Na pewno wielu z Was zastanawia się na kiedy najlepiej będzie zamówić taką rozmowę, czy na dzień samej Wigilii? A może na któryś ze świątecznych dni? Może wcześniej, żeby pomóc dziecku lepiej przygotować się do rodzinnych celebracji? Możliwości jest wiele, a każda będzie miała swoje dobre strony. Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Oczywiście możemy uznać, że optymalnym rozwiązaniem będzie video rozmowa z Mikołajem w czasie Wigilii, kiedy cała rodzina gromadzi się wokół stołu, panuje podniosła atmosfera a najmłodsi z niepokojem i niecierpliwością czekają na prezenty. Wiadomo, Mikołaj zwykle się ukrywa, dyskretnie podrzuca podarunki i choć jesteśmy wszyscy, czuwamy i staramy się przyłapać go na gorącym uczynku, nikomu się to jeszcze nie udało. To też część świątecznej magii i tej wspólnej zabawy, która przynosi także nam, dorosłym, wiele radości. Niezależnie od naszych, nie raz nieporadnych i nie do końca dyskretnych działań, dzieci i tak wierzą, że prezenty pojawiały się w sposób czarodziejski, dostarczone im przez Mikołaja. Ta sytuacja wzmacnia w nich poczucie, że  w Święta dzieją się rzeczy niezwykłe i, co za tym idzie, niezwykle ważne. Tym bardziej niezwykła byłaby rozmowa z samym Mikołajem, ta niespodziewana okazja zobaczenia go oko w oko, zadania pytań. Mikołaj może stać się widzialny specjalnie dla Waszego dziecka, nie niszcząc magicznej aury, a wręcz wzmacniając poczucie, że w tym szczególnym czasie wszystko jest możliwe.

Od strony organizacyjnej, wiadomo jednak, że takich video rozmów w dzień Wigilii nie da się zorganizować wielu. Dwóch zatrudnionych przez nas profesjonalnych aktorów będzie do Waszej dyspozycji, mimo to świąteczny czas jest krótki. Dlatego ważne, żeby na takie rozwiązanie zdecydować się jak najszybciej. Rozmowa w dniu Wigilii, czy w kolejnych, świątecznych dniach będzie także z konieczności nieco droższa (szczegóły znajdziecie na podstronie Promocja, link: https://twojbohater.pl/oferta-mikolajkowa/). Jeśli więc nie jesteście gotowi na większy wydatek, albo też nie chcecie przerywać sobie wigilijnego spotkania, czy świątecznego wypoczynku, polecamy rozmowę z Mikołajem w okresie przedświątecznego oczekiwania – Święty czeka OD TERAZ DO KOŃCA GRUDNIA.

Takie rozwiązanie ma wiele plusów. Dzieci, oczekując na przyjście Mikołaja bardzo się starają. Pomagają, poprawiają się w lekcjach, sumiennie sprzątają pokój. No może nie zawsze wszystko idzie tak gładko, ale intencje są dobre. Tradycyjnie bowiem mówi się, że Mikołaj obserwuje nas i patrzy, czy wypełniamy swoje obowiązki. To znane dobrze pytanie: czy są tu grzeczne dzieci – zobowiązuje. Dlaczego nie wykorzystać tej sytuacji do celów wychowawczych? Nie o to chodzi, by straszyć dziecko Mikołajem. Nie formułujmy negatywnych komunikatów w stylu: uważaj, bo Mikołaj nie przyniesie ci prezentu, nie przyjdzie. To dla dziecka ogromne obciążenie i stres. Możemy natomiast wspierać wysiłki: jestem pewna/pewien, że Mikołaj widzi, jak się starasz! Na pewno Mikołaj wie, jak świetnie posprzątałeś pokój, czy zrobiłaś zadanie. W tym kontekście video rozmowa z Mikołajem może być potwierdzeniem naszych słów i tym samym wzmocnić nasz autorytet, dając dziecku jednocześnie mocną, ważną i wartościową z jego perspektywy nagrodę za podjęte wysiłki i wyzwania.

Decydując się na zamówienie video rozmowy z Mikołajem w czasie świątecznych przygotowań wzmocnimy także dziecięce postanowienia. To doskonały trening woli i droga do poznawania samego siebie, swoich mocnych i słabych stron, ograniczeń, ale także mocy płynącej z sukcesu. Mikołaj może być w tym wysiłku bardzo pomocny. Poza tym to spotkanie utwierdzi dziecko w przekonaniu, że jego wysiłki nie pozostają niezauważone, że mają znaczenie. W uzyskaniu tego efektu pomoże system zamawiania video rozmowy. Jest w nim miejsce na wpisanie ważnych informacji o dziecku i o tym, na co warto zwrócić uwagę w rozmowie, do czego nawiązać. Mikołaj chętnie skorzysta z Waszych podpowiedzi. Nie zwlekajcie więc, póki czas zajrzyjcie na stronę www.twojbohater.pl i zaproście do siebie Mikołaja. Kiedy byście się nie decydowali – pamiętajcie, że LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA, a więc lepiej złożyć zamówienie jak najszybciej.

A co jeśli w Waszym domu panuje zwyczaj, by ktoś z dorosłych przebrał się za Mikołaja? Czy w takim przypadku video rozmowa może być wam pomocna? Czemu nie, przecież oczekując na Święta i maluch chętnie porozmawia z Mikołajem o swoich niepokojach, zaprosi go osobiście na Wigilię, na pewno zechce mu też zadać kilka pytań, na które nie ma czasu w dniu, w którym trzeba obdarować wszystkie dzieci.

W czasie świątecznych przygotowań pracy jest moc. Dzieci czasem czują się w tym nieco zagubione. Włączajmy je w prace, porządki, kuchenną twórczość, rozmawiajmy z nimi a ten czas będzie sam w sobie ważny i wartościowy, a co najważniejsze – spędzony razem.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.