Video rozmowa z Mikołajem - JAK TO DZIAŁA? | Twój Bohater
Menu Zamknij

Video rozmowa z Mikołajem – JAK TO DZIAŁA?

Być może rozważacie zamówienie rozmowy ze Świętym Mikołajem, albo innym z naszych Bohaterów – którymś ze sportowców, czy aktorów. Obawiacie się, jak poradzicie sobie przejściem przez system rejestracji na stronie www? Niepotrzebnie. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was przyjazną i prostą stronę, dzięki której w kilku krokach przejdziecie od wyboru Bohatera do zamówienia rozmowy. Spróbujmy wspólnie przyjrzeć się tej krótkiej procedurze.

Na naszej stronie znajduje się zakładka „Bohaterowie”. Rozwija się ona w kilka kategorii, które pomogą Wam znaleźć odpowiedniego rozmówcę dla Waszego dziecka.

Od razu podpowiadamy – Świętego Mikołaja znajdziecie w kategorii „Dla dzieci”, ewentualnie wyszukując go spośród „Wszystkich” bohaterów. Pamiętajcie, że realnie pojawia się u nas sezonowo – tylko teraz, do końca grudnia.

Udało się? Na pewno. Idziemy więc dalej. Na podstronie Mikołaja znajdziecie kilka informacji dlaczego warto stworzyć dziecku okazję do takiej wyjątkowej rozmowy. Na wybranej podstronie każdego z naszych Bohaterów znajdziecie przycisk „zamów rozmowę”. Naciskając go przechodzicie do umawiania się na to szczególne spotkanie. Macie możliwość zamówienia pakietów: rozmowa na żywo z nagraniem lub samego dedykowanego nagrania. Jesteśmy przekonani, że będzie to wspaniała pamiątka, do której wasze dziecko będzie wracało wielokrotnie, a być może także chętnie pochwali się rodzinie czy znajomym.

Kiedy wiadomo już będzie kto i kiedy powinien zadzwonić do Waszego dziecka, skontaktujemy się z Wami, żeby doprecyzować szczegóły rozmowy i płatności. Trzeba będzie także zaakceptować warunki umowy.

Tutaj przychodzi czas na krótki formularz – ważne wskazówki dla Bohatera, by mógł przygotować się do rozmowy. Zależy nam na tym, żeby wasze dziecko czuło się wyjątkowe, wiedziało, że to właśnie do niego zadzwonił święty Mikołaj, sportowiec, aktor, czy inny ważny dla niego Bohater. Wspomnijcie więc w tym miejscu, w kilku słowach, o Waszym dziecku: co lubi, może także z czym się zmaga, spróbujcie sformułować pozytywny przekaz, który – podany przez Bohatera – będzie na trwałe budował samoocenę waszego dziecka. Zachęcamy, by pisać o konkretach: co się udało w tym roku osiągnąć, jakie konkretne działania, zachowania warte są dostrzeżenia i wzmocnienia. Możecie także zasugerować, w jakich sprawach potrzebna jest dziecku dodatkowa motywacja. Może spadły siły i chęci do treningów, może trudno jest usiąść do lekcji – sami najlepiej wiecie, w czym może wam pomóc nasz Bohater.

Oprócz wyboru pakietu koniecznie trzeba zdecydować kiedy rozmowa ma się odbyć. Najlepiej jest podać kilka możliwych terminów, bo – sami rozumiecie – święty Mikołaj, przed Świętami, może być bardzo zajęty. A pozostali Bohaterowie to ludzie wyjątkowo aktywni.

Na kilka dni lub godzin przed rozmową, na podany przez Was adres internetowy przyjdzie link do video rozmowy,  w przypadku, jeśli wybraliście właśnie tę opcję. Sama rozmowa trwa około 20 minut. Cóż to jednak za wyjątkowy czas! Mieliśmy okazję towarzyszyć już w podobnych wydarzeniach i wiemy, że dla dzieci to duże i pozytywne przeżycie, które na długo zapadnie w pamięć.

Kilka dni po rozmowie, na podany adres mailowy przyjdzie link do nagrania lub filmiku z rozmowy – na pamiątkę.

Dedykowane nagranie po prostu trafia do Waszej skrzynki w umówiony wcześniej dzień.

Teraz do dzieła! Zajrzyjcie w zakładkę z Bohaterami, zamówcie rozmowę lub życzenia i sprawcie Waszemu dziecku lub bliskiemu niezwykłą niespodziankę na święta! 🎅🎁 Klik! https://twojbohater.pl/swiety-mikolaj/

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.