UNIKALNE PREZENTY – czy Twój jest wyjątkowy? | Twój Bohater
Menu Zamknij

UNIKALNE PREZENTY – czy Twój jest wyjątkowy?

Prezenty to nie jedyny, ale ważny element świątecznej atmosfery. Pragnienie obdarowywania najbliższych  mobilizuje nas do zastanowienia – co takiego sprawi im najwięcej radości, co będzie tym wyjątkowym, niezapomnianym prezentem, o czym skrycie marzą. Niektórzy dużo wcześniej tworzą listy planowanych podarunków, inni nerwowo przetrząsają sklepy. Dzieci piszą listy do Mikołaja w nadziei, że spełni ich prośby.

Chcielibyśmy, by nasz prezent nie był kolejnym niepotrzebnym bibelotem, po chwili zapomnianą zabawką, ale czymś naprawdę wartościowym. Ale jak to zrobić, kiedy towarzyszy nam coroczna przedświąteczna bieganina, a w dodatku wydaje nam się, że wszystko już było?

Może warto zaryzykować i sięgnąć po coś rzadkiego, niespotykanego? Czy wiecie, że istnieją rankingi najbardziej pożądanych oryginalnych i emocjonujących prezentów?

Dla miłośników kulinariów absolutnym hitem jest kolacja w ciemności dla dwojga, która maksymalnie wyostrzy zmysły albo kurs sushi, który nauczy profesjonalnego przygotowywania tych orientalnych pyszności. Popularna jest także degustacja alkoholi lub kurs kiperski, żeby swobodniej poruszać się potem w świecie trunków.

Jeśli potrzebne jest odprężenie po ciężkim roku idealnie wpisują się masaże: czekoladowy – dobroczynny i pachnący lub tzw. głęboki masaż tajski. Można również zdecydować się na popularne popołudnie SPA i wybrać zestaw zabiegów indywidualnie. Dużym zainteresowaniem cieszą się także kursy makijażu u mistrzyń sztuki wizażu.

Coraz więcej propozycji jest również dla amatorów ostrzejszych sportów. W sezonie zimowym lepiej pewnie skorzystać z coraz popularniejszego lotu w aerotunelu albo kursu strzelania z broni, a jak zrobi się cieplej – idealny będzie wypad na powietrze czyli off road lub lot paralotnią.

Dla tych co lubią unikalne emocje i my mamy coś wyjątkowego! Propozycję dla dużych, ale i dla tych mniejszych, co jest rzadkością w atrakcjach z adrenaliną w tle…

Proponujemy wideo rozmowę z superbohaterem na żywo.

Jeśli myślicie o prezencie dla dzieci nie może być większej niespodzianki niż rozmowa z drogim dla wszystkich Mikołajem, który będzie gotowy porozmawiać z dzieckiem o jego pasjach, odpowiedzieć na wszelkie pytania – o renifery, czy zwykły dzień Mikołaja. Będzie z tym wiele radości – to możemy zagwarantować. A wasze dziecko nie zapomni tej rozmowy nigdy. Otrzymacie zresztą nagranie z rozmowy tak, by móc wracać do tych niezwykłych chwil.

Jeśli Mikołaj nie jest już idolem Waszego dziecka, to może ucieszy go rozmowa oko w oko ze strażakiem, albo policjantką? Opowiedzą o najtrudniejszych akcjach, zdradzą kulisy swojej pracy i zachęcą do odwagi. Dla niejednego dziecka, które marzy o karierze w tych zawodach to będzie wyjątkowa okazja by poczuć się prawie jednym z nich, zadać pytania i dowiedzieć się czegoś więcej o kulisach codziennych obowiązków osób pełniących ważną służbę.

Pośród Bohaterów, którzy – w ramach prezentu  – mogą porozmawiać z Waszymi bliskimi (lub zWami!) jest wiele niezwykłych osób. To ludzie mediów, aktorzy, tancerze, fotograficy, czy sportowcy. Wszyscy oni realizują swoje marzenia, żyją z pasją i potrafią tym zarażać innych. Jeśli więc nastoletnie dziecko trenuje piłkę, ale ostatnio straciło ochotę na codzienne treningi wideo rozmowa z trenerem takim jak Jerzy Engel, przywróci wiarę w siebie i motywację do dalszej pracy. Może też doradzić w sprawach żywienia, czy rytmu treningów, podzieli się swoim bogatym doświadczeniem. Z ukochaną dziewczyną porozmaiwa aktor, czy aktorka, których podziwia w serialach, czy filmach. Lub królowa makijażu Magdalena Pieczonka.

To będzie nie lada okazja, by poczuć się w ich towarzystwie wyjątkowo, podpytać o to i owo i mieć poczucie, że w Święta wszystko jest możliwe. A może Jarosław Kret może mógłby zadzwonić do mamy? Osoba znana, podziwiana, lubiana poświęci swoją uwagę i czas na mila pogawędkę, zdradzi kulisy przygotowywania programów telewizyjnych i złoży życzenia świąteczne. Nie obawiajcie się, że rozmowa nie będzie się kleić. Nasi Bohaterowie to osoby kontaktowe, pełne energii i dobrze przygotowane do takich wyzwań. Dodatkowo, zamawiając rozmowę, możecie zasugerować temat, napisać kilka słów o osobie, do której bohater ma zadzwonić tak, by ułatwić nawiązanie kontaktu i pomóc spersonalizować rozmowę. Chcemy przecież, żeby dzięki naszemu prezentowi, bliscy czuli się wyjątkowi i ważni.

A może pośród waszych bliskich ktoś ucieszyłby się z nagrania z dedykowanymi mu życzeniami, czy innymi słowami skierowanymi specjalnie do niego od osoby znanej z mediów, albo sportowca, czy odważnej podróżniczki, która może wesprzeć dając przykład wytrwałości i hartu ducha. Rozmowy i nagrania dodadzą bliskim skrzydeł, rozweselą, przyniosą wiele pozytywnych emocji, a w końcu, pozostawią miłe wspomnienia.

Z pewnością dziś w sklepach kupić można wszystko, ale czy nie cenniejsza jest uwaga osobistego idola, jego dobre, wspierające słowo i to bezcenne poczucie bycia wyjątkowym? Z pewnością jego czas i zainteresowanie staną się niezapomnianym prezentem i dodadzą tegorocznym świętom magii.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.