Tomasz "Niecik" Niecikowski | Twój Bohater
Menu Zamknij

Tomasz "Niecik" Niecikowski

Wokalista, twórca i tancerz związany z disco-polo. Artysta wielowymiarowy.

Początkowo tancerz wielu komercyjnych produkcji. W latach 2000-2004 należał do sekcji tanecznej zespołu Weekend. W 2001 debiutował w tym charakterze na antenie telewizji Polsat w programie „Disco Polo Live”.

W 2010 roku wziął udział w programie TVN pt. „Mam Talent”, gdzie zaśpiewał utwór „Cztery osiemnastki”. Piosenka szybko zdobyła ogromną popularność w Internecie, obecnie liczba wyświetleń na YouTube wynosi blisko 25 milionów.

Od tej pory nagrał dwa albumy – „Kawalerskie życie” (2009) i „Cztery osiemnastki” (2011). Pochodzące z nich utwory oraz kolejne single stają się bardzo popularnymi przebojami.

Na jego koncertach panuje wspaniała atmosfera dobrej zabawy i humoru. To świetne show z tancerzami będącymi nieodłączną częścią widowiska. Na scenie oddaje swym fanom serce sprawiając, że ten wspólny czas staje się niezapomnianym przeżyciem. Dlatego jest tak znany i lubiany przez widzów.

W latach 2011-2012 prowadził program „Łowy króla disco” w telewizji VIVA Polska. W 2014 roku wystąpił w filmie pt. „Disco Polo”, wcielając się w rolę lidera zespołu Gender. Wiosną 2017 roku wziął udział w programie stacji TVN pt. „Agent – Gwiazdy 2”.

Sam o sobie mówi: „Chcę aby każdy, kto będzie bawił się przy mojej muzyce, znalazł się po radosnej stronie życia”.

 

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.