Szymon Reich | Twój Bohater
Menu Zamknij

Szymon Reich

Gdy byłem młodszy, chciałem, aby znalazł się ktoś, kto porozmawia ze mną na trudne tematy. Dziś staram się być taką osobą dla innych.

Zauważam, jak wielu młodych boryka się z tematami, które sam musiałem przerobić – poczucie braku sensu i osamotnienia, lęki społeczne, bariery w komunikacji intra- oraz interpersonalnej. Po rówieśnikach rozpoznaję, że niekoniecznie są to problemy, z których się po prostu “wyrasta”. Odwiedzając szkoły i przez social media dzielę się tym, jak niektóre wartości – miłość, odpowiedzialność, empatia, inicjatywność, odwaga – pomagają mi nawigować przez życie, dzieląc się przy tym wiarą chrześcijańską.

Rozpoznawalność zyskałem dzięki udziałowi w programach telewizyjnych Topmodel Polska oraz Hotel Paradise. Modelingiem zajmuję się od dziecka i zrealizowałem kampanie dla marek jak Tchibo, Esprit, OTTO, Normani. Dziś jestem reprezentantem Fitness Catering. Modeling pełni ważną rolę w moim życiu jako praca, staram się jednak stopniowo poświęcać swojej pasji, czyli muzyce i inspiracji innych.

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.