Radosław Majewski | Twój Bohater
Menu Zamknij

Radosław Majewski

Radosław Majewski to sportowa osobowość, której żadnemu fanowi futbolu przedstawiać nie trzeba. Jest on piłkarzem, 9-krotnym reprezentantem Polski i doświadczonym pomocnikiem.

Początki kariery Radosława Majewskiego

Radosław Majewski urodził się 15 grudnia 1986 roku w Pruszkowie. Swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął grając w drużynie Znicz Pruszków. W 2007 roku przeszedł do Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. Z drugą z drużyn udało mu się zdobyć Puchar Polski i dwukrotnie sięgnąć po Puchar Ekstraklasy. Latem 2008 roku po fuzji Dyskobolii i Polonii Warszawa, został zawodnikiem drugiego klubu. W 2009 roku wypożyczono go na rok do drużyny Nottingham Forest. Pierwszego gola w nowych barwach zdobył już po miesiącu w wygranym spotkaniu Pucharu Ligi Angielskiej. Rok później, dzięki jego sukcesom i sportowej determinacji, Radosław Majewski pozostał w drużynie. W późniejszych latach reprezentował barwy Huddersfield Town oraz greckiego PAE Veria, następnie wrócił do polskiej Ekstraklasy – Lecha Poznań i Pogoni Szczecin. Znaczącą część swojego piłkarskiego życia spędził na boiskach angielskiej Championship.

Czym zajmuje się dzisiaj Radosław Majewski?

Niestety, Radosław Majewski zerwał więzadła krzyżowe podczas treningu, co sprawiło, że został on zmuszony do czasowego zawieszenia kariery sportowej i rozpoczęcia żmudnej rehabilitacji. Obecnie występuje on w klubie Wieczysta Kraków.

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.