Przemysław Świercz | Twój Bohater
Menu Zamknij

Przemysław Świercz

Trener, instruktor, sportowiec.

Absolwent AWF w Warszawie, wydział Wychowanie Fizyczne, kierunek nauczycielski. Ukończone studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Akademia Trenera Biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Trener Biznesu w Pasja GDT, gdzie prowadzę szkolenia z zakresu obsługi klienta, budowania zespołu, komunikacji, motywacji, zarządzania ludźmi i zespołem. Koordynator Akademii Trenera Sprzedaży.

Instruktor wielu dyscyplin sportowych na wyjazdach zimowych i letnich dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Koordynator projektów w klubie sportowym SPORTTEAM. Tancerz Zespołu Ludowego ,,Warszawa” AWF. Kapitan Reprezentacji Polski w AMP Futbolu, zawodnik Husarii Kraków.

Sportowy sukces to trzykrotny Mistrz Polski w AMP Futbolu jako zawodnik Husarii Kraków. 4 miejsce na Mistrzostwach Świata w 2014 r., 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w AMP Futbolu w 2017 r., 7 miejsce na Mistrzostwach Świata w AMP Futbolu w 2018r.

Wspaniała rodzina. Żona, dwie piękne córki. Cudowne rodzeństwo i kochająca Mama. Bardzo dobre relacje z całą rodziną. To wszystko pozwala mi myśleć o sobie, że jestem szczęśliwym człowiekiem.

Pasją dla mnie jest poznawanie drugiej osoby taką, jaką jest a nie taką, jaką wydaje mi się, że może być…

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.