Postanowienia noworoczne z Saleta Life Camp 2018 | Twój Bohater
Menu Zamknij

Postanowienia noworoczne z Saleta Life Camp 2018

Zacznij 2018 rok w wyjątkowej Tajlandii. Na pewno będzie aktywnie i bardzo prawdopodobne, że Twoje postanowienia noworoczne staną się realne na dłuuuuugi czas !!!

Przygoda życia z Przemkiem Saletą. Poznaj lidera pozytywnego nastawienia, naturalnego motywatora i doświadczonego sportowca. 14 dni na rajskiej wyspie. Weź głęboki oddech i daj sobie szansę na długoterminową zmianą.

Poznaj fantastycznych ludzi, z którymi będziemy się świetnie bawić, rywalizować i smakować tajskich specjałów. Wszystko dopięte na ostatni guzik, ale z pełnym flow poznawania lokalnej kultury.

Przygotowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji.
Razem z Przemkiem, który codziennie będzie z nami poznamy świat z innej perspektywy.

LIFE CHANGING EXPERIENCE – SALETA LIFE CAMP 2018

DLA KOGO:
Absolutnie dla każdego. To nie jest trening wyłącznie dla profesjonalistów. Jest to wyzwanie, ale dostosujemy poziom do każdego indywidualnie. Razem damy radę ????

Zarezerwuj swoje miejsce na www.PrzemekSaleta.com
Masz pytania, zadzwoń! +48 22 208 63 35

Zapraszamy na internetową rozmowę OKO WOKO – u nas na portalu TwójBohater.pl. To idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy mają mnóstwo pytań, podziwiają Przemka Saletę i są jego fanami. To także świetny pomysł na unikalny prezent dla bliskich – dziecka czy przyjaciół, którzy uwielbiają Przemka, emocje i aktywny wypoczynek.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.