Paweł "Trybson" Trybała | Twój Bohater
Menu Zamknij

Paweł "Trybson" Trybała

Urodzony 28 stycznia 1991 r.

Kiedyś bohater 1 edycji popularnego programu Warsaw Shore, dzisiaj dumny ojciec, mąż, przedsiębiorca, ale przede wszystkim głowa rodziny, jak i również sportowiec.

Po programie zmienił nie tylko styl życia, ale przede wszystkim podejście do świata.

Paweł ukończył kurs trenera personalnego, dietetyka oraz został zawodnikiem MMA.

Od dziecka był miłośnikiem sportu, już w szkole podstawowej zaczął grać w siatkówkę. Trybson grał w podstawowym składzie drużyny Płomień Sosnowiec w 3 lidze, uczęszczał do liceum o profilu sportowym. 7 lat był siatkarzem, jednak w pewnym momencie jego życia posmakował treningów sportów walki, wtedy poczuł do nich miłość i od 2011 roku zaczął amatorsko trenować MMA.

W 2012r po raz pierwszy wystartował w amatorskim międzynarodowym turnieju MMA „KONG SAO”. W swoim debiucie amatorskim stoczył dwie walki, z czego obie zakończył przed wyznaczonym czasem i w ten sposób został zwycięzcą i złotym medalistą turnieju.

W 2015r w spektakularny sposób znokautował swojego rywala w debiucie zawodowym na gali X Cage już w 1 rundzie. Jak sam często powtarza MMA stało się jego życiem, wielką pasją, motywacją oraz nadzieją na lepsze jutro. Podkreślał również, że sport nauczył go dyscypliny, pokory, podążania za marzeniami oraz tego, aby nigdy się nie poddawać.

Paweł ma już 8 walk zawodowych, w tym 5 zwycięstw, z czego wszystkie 5 zakończył przed czasem.

Obecnie trenuje w klubie Akademii Sportów Walki Wilanów /Unity Team pod okiem jednego z najlepszych trenerów MMA w Polsce – Mirosława Oknińskiego. Swoją ciężką pracą zdobywa szacunek innych zawodników oraz fanów sportów walki.

Paweł Trybson Trybala
error: Przepraszamy, materiał niedostępny.