Michał Milowicz | Twój Bohater
Menu Zamknij

Michał Milowicz

25 lecie pracy scenicznej. Aktor filmowy, teatralny i musicalowy oraz wokalista.

Zadebiutował 1991r. w musicalu „Metro” Janusza Józefowicza, w którym zagrał ponad 1000 razy oraz na 20-leciu spektaklu w grudniu 2011 r. Związany był z warszawskim Teatrem Studio Buffo. Zagrał m.in. w takich musicalach i spektaklach jak: „Do grającej szafy grosik wrzuć II”, „Tyle miłości”, „Przeboje”, „Obok nas”, „Niedziela na Głównym”, „Przeżyj to sam”. Jest pomysłodawcą, współtwórcą i bohaterem spektaklu „Elvis i ja”. Jako „polski Presley” zdobył sobie sympatię wielu fanów, a perfekcyjna kreacja przyniosła mu opinię jednego z najwszechstronniejszych talentów Teatru Studio Buffo. Ma za sobą również występy w Teatrze Muzycznym Roma. W musicalu „Grease” wcielił się w rolę głównego bohatera – Danny’ego Zuko. W 2003 roku ukazała się jego debiutancka płyta „Teraz wiesz”. Zagrał w wielu filmach m.in.: „Chłopaki nie płaczą”, „Poranek Kojota”, „Kilerów Dwóch”, „Młode Wilki”, „Sztos”, „Sztos 2”, „Rób swoje ryzyko jest twoje”, „Kobiety bez wstydu”, etc. i serialach m.in. „Klan”, „Sąsiedzi”, „Lokatorzy”, „Na dobre i na złe”.

Znany odtwórca Elvisa przede wszystkim sam jest twórcą swoich kompozycji – zarówno wspaniałej muzyki jak i wartościowych tekstów. Wokalista wykonuje repertuar w szerokim paśmie gatunków muzycznych począwszy od pop, rock, funky, blues a skończywszy na artpopie. Artysta jest bardzo dobrze znany szerokiej polskiej publiczności. Występował nie tylko na największych polskich scenach muzycznych, ale również był zapraszany wielokrotnie na koncerty zagraniczne m.in. w USA – New York, Chicago, Kanada – Toronto, Australia – Melbourne i Perth, gdzie jego koncerty spotkały się z bardzo życzliwym przyjęciem zarówno wśród Polonii jak i gości zagranicznych, obecnie można go oglądać w Teatrze Capitol w spektaklu „Klub mężusiów” oraz w dwóch sztukach, z którymi jeździ po całej Polsce: „Mayday 2” oraz „Mężczyzna idealny”.

Na początku tego roku założył wraz z kolegami zespół muzyczny „Chłopaki nie Płacą” grający smile-pop-rocka autorskiej twórczości, z którym od lata koncertuje i nagrywa materiał na płytę…

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.