Karolina Kołeczek | Twój Bohater
Menu Zamknij

Karolina Kołeczek

Mój talent odkrył pierwszy trener i nauczyciel wychowania fizycznego – Andrzej Mirek. Najtrudniej jest zawsze zacząć, dlatego czuję ogromną wdzięczność wobec osób, które spotkałam na swojej drodze i które pomogły mi w początkach mojej kariery.

Moim najcenniejszym trofeum było zdobycie pierwszego medalu na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. Zapytacie dlaczego najcenniejszy? A dlatego, że on wyznaczył mój życiowy kierunek. Pokazał mi, że wszystko jest możliwe – jeśli się tylko tego wystarczająco mocno pragnie i wierzy w osiągnięcie sukcesu. Bo kto może być dla nas największym wrogiem jak nie my sami?

Przez długi czas trenowałam w Wielkiej Brytanii. Potrzeba doskonalenia i zmian sprawiła, że jesienią 2018 roku  wróciłam do Polski. Zaledwie po kilku miesiącach treningu pod okiem nowego trenera zdobyłam medal Halowych Mistrzostw Polski seniorów oraz poprawiłam rekord życiowy w biegu na 60 metrów przez płotki. Mój plan na przyszłość to być lepszą wersją samej siebie i rozwijać swoją pasję sportową oraz zainteresowanie fizjoterapią i psychologią.

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.