Co jeśli nie video rozmowa? | Twój Bohater
Menu Zamknij

Co jeśli nie video rozmowa?

Święta tuż tuż, czas pomyśleć o wyjątkowym prezencie dla najbliższych. Którego malucha nie ucieszy wideo rozmowa ze Świętym Mikołajem? Spotkanie z ukochanym Bohaterem, na którego z niecierpliwością czeka się cały rok z pewnością przyćmi każdy prezent. Starsze dzieci marzą o spotkaniu oko w oko znanej osoby, filmowego, czy sportowego idola. Poczują się wyjątkowe kiedy ulubiony piłkarz, czy aktor zadzwoni właśnie do nich.

Niektórzy jednak od video rozmowy woleć będą dedykowane nagranie video. Niektóre dzieci w takiej formule łatwiej się odnajdą i będą czuły się bezpiecznie. Odsłuchując video od Mikołaja nagrane specjalnie dla nich na pewno doskonale poczują jego magię i moc słów, jakie ma do przekazania. Zresztą, będą mogły zawsze dopytać o coś w liście, a jak rodzice poczują, że dziecko jest gotowe na więcej, można zawsze uczynić następny krok – zamówić video rozmowę.

Z pewnością nie bez znaczenia są także względy finansowe. Dedykowane video nagranie jest nieco tańsze (już 99 zł!) od opcji wideo rozmowy (149zł przez cały grudzień lub 199 zł w same Święta), a i w tym przypadku wspaniałych emocji nie zabraknie. Decyzja, którą opcję wybierzecie należy do Was. W obu przypadkach procedura zamawiania video jest podobna i oczywiście prostsza. Na początek wybieracie opcję video – w tym przypadku dedykowane nagranie. Czyli takie, które tworzone jest, w porozumieniu z rodzicami, specjalnie dla ich pociechy. Dlatego gorąco namawiamy, opowiedzcie o niej trochę w formularzu tak, by Mikołaj był do rozmowy dobrze przygotowany, a Wasz maluch czuł, że jest wyjątkowy i ważny. Możecie także zasugerować ważne dla Waszego dziecka tematy, także te istotne wychowawczo. Zachęcamy, by korzystając z tego spotkania, za pośrednictwem Mikołaja, czy innego bohatera, przekazać dziecku pakiet dobrych, wzmacniających informacji o tym, co się w tym roku udało, w czym dziecko osiągnęło sukces. To stanie się motorem do dalszej pracy nad sobą, do rozwoju, wzmocni poczucie własnej wartości – tak istotne na starcie.

Takie nagranie video można zawsze odtworzyć, udostępnić i wrócić do niego w każdej chwili. Ten prezent ucieszy nie tylko dziecko, ale także dziewczynę, żonę – może także kochanych rodziców? Wiadomość od Świętego Mikołaja, słowa wsparcia od sportowca, aktora, człowieka mediów, może być cudowną okazją do powiedzenia bliskim, jak bardzo są dla nas ważni i że kibicujemy ich poczynaniom. Ważne w tym przypadku będzie dobranie odpowiedniego Bohatera. Może bliska osoba pasjonuje się jakąś dziedziną sportu, albo właśnie sama zaczęła treningi i przyda jej się głos wsparcia od kogoś, kto dobrze zna chwile zwątpienia i trudności z motywacją. Nie trzeba być wielkim znawcą i miłośnikiem teatru czy filmu, żeby znać z telewizji aktorów, prezenterów, gwiazdy. Wiele osób chętnie przygląda się ich życiu, marzy, by spotkać się z nimi oko w oko. Stąd właśnie pomysł, by dzięki naszej stronie tworzyć możliwość takiego spotkania. Spełnić marzenie. Swoje lub kogoś bliskiego, co warte jest więcej niż jakikolwiek prezent dla samego siebie.

Jeśli więc znasz kogoś, kto ma swój wymarzony cel a potrzebuje prawdziwej inspiracji, jest zagorzałym kibicem lub po prostu kocha emocje – podaruj mu nagranie wideo przygotowane przez Bohatera specjalnie dla niego. Takie życzenia, pozdrowienia, czy krótka opowieść „u źródła” z pewnością stanie się wyjątkowym i niezapomnianym prezentem. A na pewno unikalnym. Zacznijcie od Mikołaja!

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.