Jarosław Jakimowicz | Twój Bohater
Menu Zamknij

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz

Aktor, przedsiębiorca, pasjonat sportu. Od lat cieszy się uwielbieniem fanów, w szczególności ich damskiej części.

Największą popularność przyniosła mu rola Cichego w filmie „Młode Wilki”. Film doczekał się kontynuacji pod nazwą „Młode Wilki ½” i przyciągnął do kin równie dużą publiczność. Sukces obu produkcji spowodował, że w planach jest trzecia część.

Inne znane obrazy z jego udziałem to m.in. „Nic śmiesznego”, „Poranek kojota”, „Job czyli ostatnia szara komórka”. Wystąpił w najpopularniejszych polskich serialach jak „Złotopolscy”, „Na dobre i na złe” czy „Pierwsza Miłość”. Gościnnie również w wielu innych filmach fabularnych i odcinkowych.

Jako pierwszy, podczas I Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, odcisnął dłoń na tablicy pamiątkowej znajdującej się na Promenadzie Gwiazd.

Pojawił się w teledyskach „Ostatnie tango w Paryżu” zespołu Abracadabra, „Nas troje” Jarosława Wasika oraz „Kłamstwo” Magdy Femme.

Prowadził programy telewizyjne „Brawo Bis”, „Kurier sensacji” i „J&J”. Zwyciężył też w piątej edycji reality-show „Big Brother VIP”.

Nieprzerwanie działa w show-biznesie zajmując się funduszami na produkcje filmowe.

Jest członkiem Reprezentacji Artystów Polskich w piłce nożnej, która oprócz promowania zdrowej sportowej rywalizacji realizuje różne cele społeczne.

Oddany ojciec dwóch synów, nie zawahał się poddać ciężkiej operacji żeby ratować jednego z nich.

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.