Jakub Lewandowski | Twój Bohater
Menu Zamknij

Jakub Lewandowski

Założyciel firmy szkoleniowej Pasja Grupa Dobrych Trenerów, Coach Biznesowy i Trener Mentalny. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania Koźmińskiego.  Certyfikowany coach biznesowy ICC, akredytowany konsultant Insights Discovery, certyfikowany praktyk NLP.

Swoje bogate doświadczenie oraz kompetencje zdobywał w polskich i międzynarodowych koncernach w Polsce i zagranicą. Autor i współautor unikatowych narzędzi, koncepcji treningów i warsztatów w zakresie strategii prowadzenia firm, zarządzania personelem oraz zarządzania sprzedażą. Prowadzi coaching biznesowy i indywidualne procesy mentoringowe dla top menedżerów. Dyrektor Operacyjny w Warszawskim Oddziale Zarządzania Kadrami, współtwórca i członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Ekspert biznesowy w TVN BiŚ, TVN24, Gazecie Finansowej, Wiadomościach Handlowych, Życiu Handlowym. Prelegent na ogólnopolskich konferencjach biznesowych i sprzedażowych. Współautor i inicjator projektów rozwojowych prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Prowadził szkolenia w zakresie zarządzania zmianą dla Władz Uczelni. Wykładowca na studiach podyplomowych i MBA na wielu polskich uczelniach.  Od 2018 roku prowadzi wystąpienia motywacyjne wraz z Przemysławem Świerczem, kapitanem Reprezentacji Polski AMP Futbol. Jest także trenerem mentalnym sportowców, w tym Reprezentacji Polski AMP Futbol.

Specjalizuje się w psychologii sprzedaży, przywództwie, zarządzaniu ludźmi i motywacji. Pracuje z ludźmi, dla ludzi i czerpie z tego ogromną satysfakcję.

Największe sukcesy zawodowe to stworzenie fantastycznego zespołu, w którym pracują prawdziwi pasjonaci, uruchomienie własnego kierunku studiów podyplomowych oraz liczne nagrody branżowe, jak choćby ostatnia – Medal Europejski od Business Centre Club za autorski program „Mowa Motywacyjna – Budowanie Mistrzowskich Zespołów”.

Sukcesy prywatne to szczęśliwa, zdrowa, wspierająca się Rodzina – wspaniała żona i trzej synowie. Harmonia życia rodzinnego i zawodowego. Jest pasjonatem biegów, maratonów i półmaratonów – kilka ukończył z sukcesami. Pasją do sportu zaraża swoich synów. Pasjonat Bieszczad i górskich wędrówek. Fascynuje się kulturą Wschodu, inspiruje ludzi i wspiera ich w ich dążeniu do szczęścia.

Porozmawiaj z Jakubem Lewandowskim jeśli chcesz zmienić sposób myślenia z reaktywnego na proaktywny, nastawienie do otoczenia lub czekających Cię zmian i wyzwań, podejście do siebie i życia – tego, co demotywuje i co powinno motywować oraz przynosić radość i satysfakcję. Razem z nim wzmocnisz motywację, zbudujesz otwartość na drugiego człowieka, zainspirujesz się do robienia zwykłych rzeczy w niezwykły sposób. Bo „JEŚLI POTRAFISZ O CZYMŚ MARZYĆ, POTRAFISZ TO OSIĄGNĄĆ!” – Walt Disney

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.