INNI SUPERBOHATEROWIE - kiedy dziecko wyrosło z Mikołaja | Twój Bohater
Menu Zamknij

INNI SUPERBOHATEROWIE – kiedy dziecko wyrosło z Mikołaja

Kiedy dziecko jest małe, przygotowanie Świąt jest wprawdzie nie lada wyzwaniem, ale przynosi wiele radości. Towarzyszenie maluchowi w radościach tego czasu, w oczekiwaniu na Mikołaja, w przygotowywaniu choinkowych łańcuchów, budzą w nas, dorosłych wspomnienia z dzieciństwa, wzruszają i zapadają w pamięć na zawsze. Przychodzi jednak taki czas, kiedy dziecko wyrasta już z Mikołaja, a magia Świąt nabiera innego wymiaru. Musimy ją budować z naszych relacji, z bliskości, z pięknych chwil spędzanych razem. Po prostu odrobinę inaczej.

Choć Mikołaj w czerwonym płaszczu i czapce z pomponem nie jest już superbohaterem naszej pociechy, nadal jest wiele ważnych postaci, które pobudzają wyobraźnię dziecka, motywują do podejmowania działań, inspirują. To ludzie mediów – artyści, osobowości, w otoczeniu których niejeden z nas chciałby się znaleźć. Super bohaterami są sportowcy, szczególnie jeśli nasz syn, czy córka sami podejmują treningowe wyzwania, ćwiczą nie tylko ciało, ale także wolę pokonując nie raz motywacyjne kryzysy. Wideo rozmowa z jedną z ważnych postaci może stać się wyjątkowym prezentem, który znów pozwoli dziecku doświadczyć świątecznej magii. Przeżyć niespotykane emocje, dostać zastrzyk energii lub wiedzy.

„Cześć, jestem Kuba! – pisze o sobie Kuba Matyjaśkiewicz, kaskader, który dołączył do projektu twojbohater.pl. – Całe swoje życie związałem ze sportem: 10 lat piłka nożna, potem 5 lat mieszane sztuki walki (capoeira, box, brazylijskie ju jitsu, mma). Pół roku pracowałem jako technik w klinice weterynaryjnej, ale stwierdziłem, że warto spełniać marzenia”. Osób, które umiały postawić w życiu na swoje marzenia i osiągnąć sukces, na naszej stronie znajdziecie dużo, dużo więcej. Znany bokser, Przemek Saleta, czy trener – Jerzy Engel, to tylko przykładowe sławy ze świata sportu. W biografiach tych osób charakterystyczny rys stanowi pewna wrażliwość na potrzeby innych, szerokie horyzonty, ale także umiejętność dążenia do celu. Jako rodzice, chcielibyśmy zwykle wzmocnić rozwój tych właśnie cech u naszych dzieci. Tworząc okazję do bliższego spotkania z Bohaterem, który może podzielić się swoim przepisem na sukces, wspieramy nasze dziecko i motywujemy do podejmowania życiowych wyzwań. Podczas osobistej rozmowy nie zabraknie emocji, ale będzie to też okazja do zadania pytań. Twoje dziecko, do którego zadzwoni Bohater ze świata sportu, mediów, teatru czy kina, poczuje się wyjątkowo.

Nasze dzieci mają różne zainteresowania. Niektóre z nich marzą o karierze aktorskiej, inne czują się powołane do pomagania potrzebującym, są pośród nich przyszłe piosenkarki, tancerze, ale też ludzie biznesu. Wszyscy jednak mamy marzenia, a pośród nich także pragnienie bycia kimś szczególnym. To właśnie sprawić ma wideo rozmowa z idolem. Oferta Bohaterów, którą dla was przygotowaliśmy, jest bogata. Na rozmowę z Waszym wyjątkowym dzieckiem czekają aktorzy i aktorki min. Anna Powierza, czy Agnieszka Wielgosz. Jest Emil Biliński – artysta mający doświadczenie w fotografii modowej. Pośród osobowości znajdziecie Jarosława Kreta, czy Ilonę Felicjańską. Dzięki kategoriom w wyszukiwarce, łatwiej będzie Wam znaleźć osobę związaną z zainteresowaniami Waszego dziecka.

Kiedy Bohater jest już wybrany, przejdźcie do zamawiania rozmowy. Tam możecie napisać idolowi kilka słów o Waszym dziecku: czym się interesuje, co udało mu się osiągnąć, może także jakie obszary jego pracy nad sobą można by wesprzeć. Dzięki temu rozmowa będzie bardziej osobista, a Wasz syn, czy córka poczują, że ich Bohater ich zna i chce wesprzeć w podejmowanych wyzwaniach. Poczują, że mogą stać się  tacy jak on, silni, wytrwali, podążający za swoimi marzeniami. Dzięki naszej wideo rozmowie Wasze Święta znów nabiorą magii, przepełni je poczucie szczęścia i wyjątkowości, a dzięki nagraniu z wideo rozmowy, do tych pięknych chwil będziecie mogli jeszcze wielokrotnie wracać.

Cudowne jest również to, że tak jak ten prezent nadaje się dla Waszego dziecka, tak samo dobrze sprawdzi się jako jedyna w swoim rodzaju niespodzianka dla bliskiej osoby dorosłej.

Gotowi? Do Świąt już niedaleko – połączcie superbohaterów z przyszłymi superbohaterami!

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.