Eliza Gwiazda | Twój Bohater
Menu Zamknij

Eliza Gwiazda

Aktorka, prezenterka telewizyjna i influencerka.

Przez dłuży czas związana z Super Stacją z programem ,,Na Tapecie”, gdzie komentowała to, co dzieje się w polskim show biznesie. Stała bywalczyni  Pytania na Śniadanie. Prowadzi swój własny serwis wblyskufleszy.pl.

Ostatnio mogliśmy oglądać ją w serialu OLX u boku Michała Milowicza, za chwilę pojawi się w nowym filmie Patryka Vegi „Bad Boy”. Zasila też obsadę „Szpitala dziecięcego”, „Barw Szczęścia” czy „Leśniczówki”. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją także w takim produkcjach jak „Kobiety Mafii 2” czy „Polityka”.

Twarz wielu kampanii reklamowych takich jak OLX, Sensodyne czy MBank.

Wiosną 2018 wystąpiła w hitowym formacie Polsatu: ,,Take Me Out”. Jesienią mogliśmy śledzić jej kulinarne poczynania w show telewizyjnym TVP2 „Najgorszy Kucharz”!

Pracowała również jako prezenterka TV („Auto na wybiegu”, „Klucz do serca”). Miała swój pogram ,,Loża Szyderców’’ w telewizji Warszawa.

Jest ambasadorką marek: PolscyProjektanci.com, SPOKO BOX, Kulturalne dzieci Warszawy, Fuerza). Była jurorką w konkursach: Makeup Artist Challenge 2017, Romance TV Award, IV Warszawski Konkurs Kapelusza.

Modelka w pokaz Anny Cichosz, Eli Piorun, Laury Łącz, Doroty Goldpoint czy Thecadess.

Zdobyła dużą popularność na Instagramie i Facebooku.

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.