Dlaczego właśnie NASZ Mikołaj? | Twój Bohater
Menu Zamknij

Dlaczego właśnie NASZ Mikołaj?

Okres świąteczny to czas pod wieloma względami wyjątkowy. Pełne emocji przygotowania, wspólne celebrowanie tych wszystkich prostych, ale ważnych czynności: przygotowywania potraw, ubierania choinki, budują w naszej codzienności atmosferę wyjątkowości i magii. Kiedy dzieci są małe, radości jest jeszcze więcej. Wiadomo, lada chwila przyjdzie Mikołaj! Czy uda się go zobaczyć? Jakie prezenty przyniesie? Jaki będzie ten wyjątkowy moment? W główce dziecka rodzi się wiele pytań, które sprawiają, że napięcie i niepokój, ale też radość i nadzieja rosną.

Tymczasem my, dorośli, obciążeni wieloma obowiązkami, starając się jak najlepiej zadbać o wszystkie świąteczne szczegóły przeżywamy wiele rozterek w związku z wyborem odpowiedniego prezentu dla naszych dzieci. Chcielibyśmy, żeby przyniósł dziecku moc spontanicznej radości, a jednak przecież powinien być rozsądny, mądry, wartościowy. Czy da się pogodzić te dwie ważne wartości? Co wybrać, by uszczęśliwić dziecko. Sklepowe półki uginają się pod ciężarem zabawek, tymczasem wiemy, że nasza pociecha ma już w bród przeróżnych drobiazgów, które zresztą szybko się nudzą i zajmują coraz więcej miejsca w dziecięcym pokoju.

Jeśli także i Wy zastanawiacie się nad mądrym prezentem, który sprawi, że te święta wypełnią radość i magia, mamy dla was coś wyjątkowego – telefon od Mikołaja, który zadzwoni specjalnie do Waszego dziecka, by porozmawiać osobiście o jego marzeniach, pasjach i odpowiedzieć na najskrytsze pytania, które urodziły się w małej główce. Niemożliwe? Ależ tak, możliwe. Sama procedura zamówienia jest prosta. Na stronie www.twojbohater.pl znajdziecie listę bohaterów, w tym, w kategorii „dla dzieci” czeka na Was właśnie Mikołaj. Należy kliknąć „zamawiam rozmowę”, żeby przejść do szczegółów organizacji tego wyjątkowego spotkania.

Rozmowa, czy video rozmowa z naszym Mikołajem ma kilka istotnych atutów. Po pierwsze, to nie automat będzie rozmawiał z waszym dzieckiem powtarzając miłe, ale banalne ogólniki, ale człowiek, profesjonalista, doskonały aktor, dobrze przygotowany do tego wyjątkowego zadania. Zaprosiliśmy do współpracy ludzi kompetentnych, mających dobry kontakt z dziećmi, otwartych i wrażliwych na dziecięcą wyobraźnię i potrzeby. Rozmowa będzie więc miła, kulturalna, a Mikołaj skoncentruje się na dziecku, jego pytaniach, wątpliwościach, marzeniach. To będzie niezwykła, pełna emocji chwila, która waszemu dziecku zapadnie w pamięć na długie lata.

W naszej propozycji wyjątkowe jest też to, że planując rozmowę z Mikołajem macie możliwość podpowiedzieć świętemu kilka ważnych informacji o waszym dziecku, poprosić o wspomnienie o tym i owym tak, by nasz Mikołaj stał się dla Was, rodziców i Waszego dziecka prawdziwym wsparciem. Wiele maluchów rozpoznaje już swoje pasje, podejmuje pierwsze obowiązki i wyzwania. Wszyscy rodzice wiedzą, jak czasem trudno jest wspierać dziecko, by wytrwało w postanowieniach, zawsze znalazło w sobie chęci i siłę na regularne zajęcia, treningi, ćwiczenia. Nasz Mikołaj chętnie wzmocni dobrym słowem te wysiłki, doceni, wesprze zachęcając do wytrwałości.

Decydując się na zaproszenie naszego Mikołaja wybieracie mądry, piękny prezent dla Waszego dziecka, prezent, który sprawi mu wiele radości, wywoła wielkie pozytywne emocje, do których wracać będziecie nie raz także wtedy, kiedy minie już ten piękny czas wiary w Świętego Mikołaja. Dodatkowo po rozmowie otrzymacie link do rozmowy lub filmu z video rozmowy tak, by utrwalić te magiczne chwile, móc podzielić się z rodziną i znajomymi emocjami i radością płynącą z tego spotkania. Po latach film lub nagranie staną się cenną pamiątką z chwil beztroskiego dzieciństwa.

Zapraszamy więc na naszą stronę www.twojbohater.pl, gdzie – pośród wielkich gwiazd – czeka także Mikołaj gotowy, by w wyjątkowym, świątecznym czasie zadzwonić do Waszego dziecka i sprawić, że samo to spotkanie stanie się cennym prezentem.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.