Co daje rozmowa z Idolem? | Twój Bohater
Menu Zamknij

Co daje rozmowa z Idolem?

Spotkanie z osobą znaną, kimś ważnym dla nas z jakiegoś względu, kogo się podziwia, naśladuje lub obserwuje – Idolem, ale także mentorem czy po prostu ulubieńcem to sytuacja pełna emocji. Jakie ma zalety taka rozmowa?

  • Czerpiemy z niej radość i satysfakcję – w końcu ile osób może się pochwalić, że rozmawiało ze swoim Idolem, kimś kto go inspiruje czy fascynuje? Z kimś kogo wizerunek wisiał na plakacie nad łóżkiem, kogo oglądało się w transmisji z wygranych zawodów lub podziwiało na scenie?
  • To  zastrzyk motywacji, którą czerpiemy bezpośrednio u źródła. Nic bardziej nie zmotywuje Ciebie lub Twojego trenującego dziecka niż słowa otuchy od mistrza. Od tego, który wielokrotnie upadał  i powstawał, by walczyć dalej. Osiągnąwszy sukces wie najlepiej, że warto było znosić trudy, urazy, siódme poty. Na końcu czekało upragnione zwycięstwo.
  • Także porada od fachowca – na temat zbilansowanej diety, dobrze dobranego treningu, sylwestrowego makijażu, tańca, grania, czy wspinaczki.
  • To kontakt z Idolem na żywo, możliwość zadania własnego pytania, na które w przypadkowym spotkaniu nie ma odpowiedniej atmosfery, odwagi albo czasu. W dodatku nie jest to jedno pytanie zadane w przelocie, ale całą rozmowa, na którą jest czas. Nie trzeba się spieszyć, można słuchać z uwagą i chłonąć cenne słowa.
  • Jest to pamiątka na całe życie, bo z rozmowy otrzymuje się nagranie w postaci pliku mp4, do którego można wracać samemu lub ze znajomymi, czy rodziną. Pamiątką są też oczywiście życzenia, które od razu dostaje się w formie nagrania. Te wyjątkowe pamiątki można zamieszczać na portalach społecznościowych i dzielić się swoją radością z innymi.
  • Wreszcie to jedyny taki portal w Polsce, a więc synonim niesamowitej PRZYGODY lub unikalnego PREZENTU dla kogoś.

Zobaczcie na stronie jak reagują Ci, którzy przeżyli te emocje. Dzięki temu stanie się dla Was jasne, że rozmowa z Idolem to coś, po co warto sięgnąć. Przejrzyjcie listę naszych Bohaterów i przekonajcie się kto budzi największe emocje: https://twojbohater.pl/bohaterowie/.

A tak wygląda przykładowa rozmowa – przepełniona fachową wiedzą, pozytywną energią i morzem motywacji:

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.