Bożydar Iwanow | Twój Bohater
Menu Zamknij

Bożydar Iwanow

Komentator i prezenter Telewizji Polsat. W przeszłości związany też z Telewizją Polską i pierwszym polskim kanałem sportowym Wizją Sport.

W wieku 25 lat został najmłodszym w historii TVP sprawozdawcą finału europejskich pucharów. Był na Mistrzostwach Świata 1998, 2002 i 2006, a także pełnił rolę głównego gospodarza plenerowego studia w austriackim Bad Waltersdorf podczas EURO 2008. Ma na swoim koncie setki skomentowanych spotkań Ligi Mistrzów, Ligi Europy, a także polskiej Ekstraklasy czy Pucharu Polski.

Wielokrotnie nominowany do TeleKamer, Dziennikarskiej Osobowości Roku, laureat statuetki Magazynu Fashion dla najlepiej ubranego mężczyzny mediów.

W przeszłości także dziennikarz muzyczny, współtwórca polskiej edycji Metal Hammera i felietonista DJ Magazine. Ambasador marki New Balance.

Znakomicie realizujący się w roli konferansjera, nie tylko podczas imprez o charakterze sportowym. Współpracował m.in. z takimi markami jak Castrol, Volkswagen Bank, PGNiG, RWE, Danone, Playboy, Panasonic, Volvo, BMW, Citroen, koncernami farmaceutycznymi i ekskluzywnymi markami zegarków. Prowadzi także pokazy mody. Ceniony za swobodny styl i dobry kontakt z każdą publicznością.

 

 

 

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.