Audiencja u Św.Mikołaja | Twój Bohater
Menu Zamknij

Audiencja u Św.Mikołaja

Audiencja u Swietego Mikolaja

Jako rodzice, sporo czasu spędzamy na szukaniu odpowiednich PREZENTÓW DLA NASZYCH DZIECI, by święta stały się dla nich czasem magicznym. Ważne, żebyśmy nie zapomnieli przy tym, jak istotne jest zapewnianie dzieciom pięknych wrażeń, wartościowych doświadczeń, przekazywanie mądrych wzorców i historii, a wszystko to w atmosferze miłości i radości.  

Takie na pewno będą Święta Twoje i Twojej rodziny. A my postaramy się Wam w tym pomóc.

Czy Twoje dziecko wierzy w Świętego Mikołaja? Jeśli tak – umów je z nim na wyjątkową, magiczną prywatną „audiencję”! Już dziś, dzięki naszemu portalowi,  spotkanie on-line z ulubieńcem dzieci jest możliwe także wideo rozmowa z Idolem Wszechczasów – Mikołajem.

Zwykłe prezenty szybko się nudzą, zaraz pokrywa je kurz i stają się kolejnym niezbyt potrzebnym przedmiotem. Możecie sprawić, że okres przedświąteczny kojarzyć się będzie Waszemu dziecku z prawdziwą magią, a nie tylko z kolejnymi przedmiotami.

Jeśli chcesz, by prezent na długo zapadł w pamięć Twojego dziecka, szukasz czegoś wyjątkowego, spersonalizowanego i naprawdę wartościowego, rozmowa z Mikołajem sprawi, że wszyscy poczujecie magię Świąt. Ta magia czyni cuda. Być może dzięki rozmowie z Mikołajem Twoje dziecko odważy się zrobić coś, czego do tej pory się obawiało, przełamie opory, wzmocni się i uwierzy w siebie, bo zobaczy, że wszystko w życiu jest możliwe. Przy tym chwile spędzone na rozmowie zapadną na długo w pamięć. Pozytywne emocje na zawsze kojarzyć się będą z czasem Świąt.

Odkryj wszystkie atuty naszego rozwiązania. Pozwól sobie na komfort i pewność, że Twoje dziecko będzie zachwycone prezentem (możesz potraktować to jako główny prezent lub dodatkowy). Jako rodzic zapewnisz mu wartościowe przeżycie. Wszystkich Was czeka prawdziwa frajda. Twój prezent będzie unikalny, i niezapomniany. Co więcej, otrzymacie nagranie z rozmowy, do którego będzie można wracać, by wspominać piękne radosne chwile.  

Na naszym portalu czeka na Ciebie i Twoje dzieci prezent marzeń i przygoda, jakiej nie można przeżyć nigdzie indziej. Video rozmowa na żywo ze ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!

Czy znasz kogoś, kto umówił swoje dziecko na specjalną audiencję u Mikołaja? No właśnie… Bądź pierwszy!

Nasz Mikołaj poprowadzi indywidualną rozmowę z Twoim dzieckiem w takim kierunku, że będzie się czuło magicznie i wyjątkowo! Masz bezpośredni wpływ na temat konwersacji, bo dokładne wskazówki podajesz nam przed rozmową. I tak Mikołaj może pochwalić Twoje dziecko za konkretne działanie lub dodać wiary, że w to, że poradzi sobie z trudnościami. Może z nim zaśpiewać kolędę, wyjaśnić lub wzmocnić jakąś ważną dla Waszej rodziny kwestię i oczywiście pożartować – wszystko zależnie od Waszych bieżących potrzeb.

Będzie to wydarzenie o specjalnej mocy. Tak – wierzymy, że nasz prezent pobudza kreatywność i daje wiarę w magię.  Nie wspominając o tym, że czeka Was wyjątkowa zabawa.

Ho-ho-ho, pamiętajcie – IDOLE NIE GRYZĄ! A żeby sprawdzić terminy – KLIKNIJ tutaj: https://twojbohater.pl/swiety-mikolaj/

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.