19 niecodziennych prezentów, które zdążysz kupić jeszcze przed Świętami | Twój Bohater
Menu Zamknij

19 niecodziennych prezentów, które zdążysz kupić jeszcze przed Świętami

Święta za pasem, a większość z nas – jak co roku – pochłonięta przygotowaniami. Wielu nie ma jeszcze prezentów, a co gorsza – nawet pomysłu co w tym roku kupić nowego, z czego obdarowani będą na pewno zadowoleni. Uwaga, TwójBohater.pl wraz z portalem KatalogMarzeń.pl przychodzą Wam z pomocą!

Poniżej znajdziecie ranking najpopularniejszych prezentów w formie przeżyć, oferowanych przez Katalog Marzeń. Prezentów, które wywołują emocje, są spełnieniem marzeń i pozostają w pamięci. To adrenalina, skrywane pragnienia, rzeczy, o których się myśli, ale nie ma śmiałości, żeby wypowiedzieć na głos. To właśnie łączy nasze dwa portale – TwóBohater.pl także realizuje marzenia. Możecie więc dopomóc swoim bliskim i wykonać za nich pierwszy krok…

PREZENTY DLA NIEJ

1. Masaż relaksacyjny – zawsze trafiony prezent dla kobiety w każdym wieku i gwarancja pełnego zadowolenia.

2. Kurs makijażu – jeśli dobry kosmetyk to za mało, postawcie na tajniki profesjonalnego make-up’u, który jest codziennym towarzyszem kobiety.

3. Masaż czekoladowy – uczta dla ciała i ducha: głębokie nawilżenie, regeneracja i aksamitny dotyk, a przy tym czekolada w wersji zero kalorii.

4. Degustacja win dla dwojga – próbowanie najciekawszych win świata smakosze zdecydowanie uznają za początek romantycznego wieczoru.

5. Lot motolotnią – odważnym paniom zapewni sporą dawkę adrenaliny oraz wspaniałe widoki z wysokości kilkuset metrów.

6. Kolacja we dwoje – idealna okazja, by wspólnie oddać się romantycznej atmosferze i zakosztować dobrego jedzenia.

7. Popołudnie SPA dla Niej – to zastrzyk energii płynącej z relaksu w luksusowym wydaniu, odskocznia od codziennych obowiązków.

8. Pole dance / taniec na rurze – dla aktywnej, pełnej energii i lubiącej wyzwania kobiety.

9. Wieczór w teatrze dla dwojga – relaks, spotkanie z kulturą, wspólny czas najwyższej jakości.

PREZENTY DLA NIEGO

10.  Off-road 4×4 – samochód terenowy, wymagający teren, profesjonalny instruktora. Brzmi jak gotowa przygoda dla fana motoryzacji.

11.  Lot szybowcem – wspaniale widoki i zastosowanie fizyki w praktyce. Ciekawski podróżnik znajdzie odpowiedź na pytanie jak coś, co nie ma silnika startuje i ląduje tam, gdzie trzeba.

12.  Ostre strzelanie – pod okiem instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem i pokaże podstawowe tajniki posługiwania się bronią.

13.  Lot paralotnią –  gwarantuje niesamowite poczucie przestrzeni i wolności – tak ważne dla naszych mężczyzn.

14.  Degustacja piwa / kurs kiperski – okazja, by stać się prawdziwym degustatorem trunku, który jakże często jest ulubionym drinkiem panów.

15.  Pierwszy kurs pilotażu – bez doświadczenia lotniczego pozwoli posmakować niesamowitych wrażeń wprost zza steru samolotu.

16.  Ekstremalna jazda Monster Truckiem – dla miłośników dużych aut, którzy chcą się sprawdzić w naprawdę potężnej maszynie.

17.  Kurs sushi – spodoba się kucharzom amatorom, którzy gustują w japońskich specjałach i chcą zagłębić się w tę tradycję i kulturę.

18.  Lot w aerotunelu – adrenalina i uczucia swobodnego spadania. Na dodatek bez strachu przed wysokością i niczym nieograniczoną przestrzenią. Dla tych, dla których skok ze spadochronu to jeszcze za dużo.

 DLA NIEJ I DLA NIEGO

19.  Rozmowa internetowa oko w oko z Bohaterem – kiedy idola swoich bliskich lub własnego można nieskrępowanie poprosić o inspirację, motywację czy kilka słów prywatnej rozmowy. Dodatkowo zapis spotkania otrzymuje się na wieczną pamiątkę.

Ale jak zdążyć przed pierwszą gwiazdką? Obydwa portale działają on-line, więc na zakupy nie musicie nawet wychodzić z domu. Pierwsze osiemnaście prezentów zamówicie w Katalogu Marzeń, a na rozmowę z idolem – zapraszamy do nas.

Inspirujące? Mamy nadzieję, że przynajmniej otworzyliście oczy na nieznane – nie przestawajcie marzyć i zarażać takim nastawieniem swoich bliskich. I tego Wam w 2018 roku życzymy najbardziej!

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.