Żora Korolyov i jego "Akademia Arte" dla najmłodszych | Twój Bohater
Menu Zamknij

Żora Korolyov i jego „Akademia Arte” dla najmłodszych

Żora Korolyov – jeden z najlepszych tancerzy kultowego programu „Taniec z Gwiazdami” otworzył swoją Akademię Artystyczną! Jego „Akademia Arte” to nie tylko miejsce, gdzie najmłodsi mogą uczyć się tańca. Przede wszystkim to miejsce, w którym wyspecjalizowana kadra instruktorska nauczy świadomości scenicznej, aktorstwa, akrobatyki i śpiewu. W bogatej ofercie charyzmatycznego tancerza, który jest pomysłodawcą i właścicielem „Akademii Arte” są również zajęcia edukacyjne, na które dzieci uczęszczać będą mogły w każdy wtorek i czwartek oraz soboty i niedziele.

Co więcej! Tancerz wprowadził do swojej szkoły nową formę, mającą na celu naprawdę prawdziwy rozwój sceniczny i oswojenie się ze sceną oraz występami publicznymi. Musicale, bo o nich mowa, odbywać się będą na prawdziwej scenie teatralnej! Podopieczni „Akademii Arte” co pół roku będą prezentować na dużej scenie swoje umiejętności sceniczne. Musical jest największą pasją Żory i chce się nią dzielić z każdym najlepiej jak potrafi.  Pomysł wystawiania tego typu widowisk jest zdecydowanym krokiem naprzód. Mamy tu do czynienia z konkretnym podejściem do rozwoju artystycznego już od najmłodszych lat dla przyszłych artystów.

„Akademia Arte” współpracuje także z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny kulturowej i muzycznej w Polsce. Nie zabraknie spotkań ze specjalnymi gośćmi, których nazwiska nie znikają z pierwszych stron gazet. Wokaliści, prezenterzy, aktorzy i sportowcy. To z nimi będą mogli spotykać się podopieczni „Akademii Arte”. Ponadto, dzieci będą brać udział w programach telewizyjnych, ponieważ akademia współpracuje z domami mediowymi na terenie całej Polski. Oczywiście w okresie zimowym i letnim można będzie uczestniczyć w specjalnych kilkunastodniowych warsztatach, dzięki którym każdy z uczestników pod okiem instruktorów, rozwinie talent taneczny i sceniczny jaki w nim drzemie. Żora Korolyov i cała „Akademia Arte” zapraszają do szalonej przygody, która może okazać się sposobem na życie, odkryciem nieoszlifowanych diamentów, a z pewnością świetną zabawą!

Trzy siedziby w Warszawie. Szkoła Argonaut przy Okęciu w Warszawie, Dom Kultury Kadr na Mokotowie oraz za chwile nowe miejsce w fitness klubie Gravitan na Targówku czekają na wszystkich zainteresowanych! Warto dołączyć do „Akademii Arte”. Jeszcze nie było takiego miejsca na mapie Warszawy, które miałoby tak doskonałą ofertę i przyjazną atmosferę.

Nie ma na co czekać! ZAPRASZAMY!!!

Zapraszamy również na internetową rozmowę OKO WOKO – u nas na portalu TwójBohater.pl. To idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy mają mnóstwo pytań, podziwiają Żorę Korolyova i są jego fanami. To także świetny pomysł na unikalny prezent dla bliskich – dziecka czy przyjaciół, którzy uwielbiają Żorę, emocje i taniec.

Nie ma Twojego Bohatera w naszej bazie?

Napisz do nas! – zrobimy wszystko, żeby Was skontaktować! biuro@twojbohater.pl

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.