Menu Zamknij

Kamila Saganowska

Witajcie Kochani!

Nazywam się Kamila Saganowska. Jak zapewne wiecie, 5 lat temu przeszłam metamorfozę, kiedy skutecznie schudłam 20 kg i odwróciło to moje życie do góry nogami. Odnalazłam swoją drogę i obecnie spełniam się jako TRENER PERSONALNY oraz manager Forverer Living Products.

Zdrowy styl życia i sport stały się moją pasją, którą połączyłam z pracą, w której wspieram innych w osiąganiu ich celów. Pomagam uwierzyć w siebie i znaleźć motywację do trwałej metamorfozy. Prowadzę treningi personalne, gdzie uczę jak dbać o swoje zdrowie, ciało i duszę.

Moim mężem jest Marek Saganowski, byly zawodnik m.in. Legii Warszawa, obecnie trener.  Jesteśmy razem od 21 lat i mamy dwóch wspaniałych synów.

Jeśli potrzebujecie motywacji i chcecie przejść podobną metamorfozę jak ja lub zmienić swoje życie na bardziej fit – umówcie się ze mną na rozmowę oko w oko!

Z przyjemnością przyjęłam zaproszenie do tego projektu, bo dzięki temu będę mogła wspomóc różne fundacje charytatywne.

Więcej informacji na mój temat możecie znaleźć na blogu: http://befitwithkama.pl/, Fanpejdżu: https://www.facebook.com/BeFitWithKama/ oraz na Instagramie: https://www.instagram.com/befitwithkama/

A tutaj materiał o mojej metamorfozie:

error: Przepraszamy, materiał niedostępny.